Avcılar Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Avcılar Bilgisayar Servisi & Tamiri

‘Devir teknoloji devri!’ Günlük hayatı teknolojili aletler hakimiyeti altına almış bulunmakta. Sürekli yeni bir ürün veya çıkmış olan ürünlerin bir üst versiyonu çıkmakta. İnsanlar teknolojiyi ve ürünlerini seviyor, sürekli olarak da kullanıyor. En başta telefonlar... Her daim yanımızda olan hatta 6. duyu organımız konumunda olan telefon hayatın her anında ve her yerinde bizlerle birlikte. Telefondan sonra ise ikinci sırada bilgi bankası olan, istediğimiz her şeyi içinde barındıran bilgisayarlar bulunmaktadır. Avcılar Yerinde Bilgisayar ServisiAvcılar Yerinde Bilgisayar Servisi ilk çıktığı andan itibaren büyük ilgi görmüş ve günden güne daha da tazelenerek piyasaya sürülmüştür. Sürekli yeni versiyonları, sürekli değişik özelliklere sahip olanları piyasadadır. Peki bu kadar özelliğe sahip olan bilgisayar nedir?

Bilgisayar nedir? Tarihi hakkında kısa bilgi:

Bilgisayar, araştırma yapabileceğimiz, çok uzakta bulunan insanlarla konuşabileceğimiz, istediğimiz her veriyi bizim istediğimiz kadar taşıyan ve istediğimiz zaman bize veren, ailemizden biri sayılabilecek teknolojik bir alettir. 1940 senelerinde Amerika ordusu savaşta işlerine kolaylık getirmesi amacıyla üretilmiştir. İlk üretim büyük bir odayı tamamen kaplıyor ve bu nedenle çok da kolay kullanılamıyordu. Zaman içerisinde bilgisayarüzerine yapılan çalışmaların sayısı artış göstermiş ve bilgisayarın boyutu küçülmüş ama işlevi çok artmıştır. Her alanda kullanılmaya başlanmıştır. 
Zaman ilerledikçe yenilikler artıyor. İnsan düşünüyor, düşündükçe buluyor ve buldukça geliştiriyor. İnsanın düşünme özelliği sayesinde teknoloji de insan da çevre de sürekli bir gelişim ve sürekli bir değişim halinde. Üretilen ürünler gün geçtikçe daha farklı şekil ve özelliklere sahip oluyor. Böylelikle üretim sürekli bir artışa maruz kalıyor.

Bilgisayar ile Zamandan Tasarruf:

Avcılar Notebook ServisiAvcılar Notebook Servisi tam bir araştırma mekanizması. Aranılan bilgiyi veya detayı saniyeler içinde karşımıza çıkarmakta ve milyonlarca farklı kişiden bize bunları sunmaktadır. Ansiklopedi veya kütüphanelerden araştırmayı deneyerek istediğimiz verileri saatlerce arar ve eksik bir şekilde elde ederiz. Ama Avcılar Bilgisayar TamiriAvcılar Bilgisayar Tamiri, internet desteğiyle, saniyeler içerisinde istediğimiz verileri ve hatta fazlasını bize sunar. Aradığımız konuya yakın olan konuları da listeler ve detaylandırır. 
Bir akrabamız, tanıdığımız uzak bir yerlere gittiği zaman, onunla kolayca iletişime geçebiliriz. Onu görebilir ve sesini duyabiliriz.   Veyahut yazmamız gereken, hazırlamamız gereken bir dosya vardır; dosyayı elle yazmak zaman kaybıdır.Avcılar Bilgisayar servisi ile kısa sürede bu sorumluluğu da tamamlarız. Bunların hepsine baktığımızda ortak paydaları zaman olmaktadır. Kısa zamanda birçok iş yapılır bilgisayar sayesinde ve zamandan büyük oranda tasarruf etmiş oluruz.


Bilgisayarda Oluşabilecek Arızalar:

İnsan üretimi her şeyde olduğu gibi bilgisayarlarda da bazı teknik sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunlar bazen fiziksel darbe yani dış etkenler, bazen ise yazılım veya donanımla alakalı sorunlar olabilir. Bu sorunların çözümü mutlaka vardır. İster internet üzerinden araştırmalar yapıp sorunu bulmayı deneriz istersek de bir teknik servis uzmanıyla görüşmeliyiz. Bazı problemler üzerinde çalışmalarla düzeltilebilir fakat bazıları ne yaparsak yapalım düzelmez, parça değişimi yapılmak zorunda kalınır. Bu tarz durumlarda yardım almak mecbur hale gelir.Şimdi aslında tüm anlattıklarımızın özeti niteliğindeki bölüm burası. Arızalanan bilgisayarları bilgisayar tamir ve servisine götürmek bizim için en iyisi olacaktır. Çünkü bilgisayar içeriğini tam olarak bilmiyoruz ve kendimiz yapmaya çalışırsak başka şeylerin bozulmasına veya ürünü tamamen kullanılmaz hale getirebiliriz. Eğer herkes tamir yapabiliyor olsaydı bu tarzda bir meslek olmazdı. Bu sebeple bozulan bilgisayarları işi bilenlerine tamir ve servise vermelisiniz.
   

Avcılar Bilgisayar Servisi ve Tamiri:

Avcılar ulaşım kolaylığından dolayı aktif pozisyonda bir ilçedir. İstanbul Avrupa yakasının mesleki anlamda yoğun bir ilçesidir. Son on yılda Avcılar’da bilgisayarAvcılar’da bilgisayar  servisi ve tamiri ile uğraşa iş yeri sayısı büyük artış göstermiştir ve Avcılar çalışanları her zaman birbirileri ile hem yarış hem de birliktelik içindedir. Her zaman yeniliklerden birbirlerine haber verirler ve birbirlerinin gelişimine yardımcı olur. Bu şekilde Avcılar’da bulunan bilgisayar servisi ve tamiri günden güne adım adım büyümekte ve halk tarafından güven kazanmaktadır.   

 İnternet dünyasında her şeyi bilen ve bulan arama motorları sayesinde size en yakın olan teknik servisi bulabilir ve tüm teknik servisler hakkında yorumları inceleyebilirsiniz. Bunlar size tercih konusunda yardımcı olacaktır. Şunu da eklemeliyim ki Avcılar teknik servisleri 2018 yılı puan ortalamalarına göre 4.6/5 dir. Bu oran aslında her şeyi gösteriyor.

Bilgisayar Çeşitleri ve Tamiri

Cihazda meydana gelen hasar Avcılar bilgisayar servisi & tamiri tarafından tespit edilir. Daha sonra hasarın arıza ve fiyat bilgisi müşteriye iletilir. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra tamire başlanır. En kısa sürede tamir ve tadilat yapılarak cihaz sahibine iade edilir. Buradan sonra anlaşma sağlanırsa Avcılar bilgisayar servisi & tamiriAvcılar bilgisayar servisi & tamiri her türlü sorunda destek sağlayabilir.

Birçok insan laptop, notebook ya da masaüstü bilgisayarında yaşanan arızalarda paniğe kapılır. İşlenen verilerin silineceğinden korkulabilir. Fakat bilgisayar tamiri yapılırken kesinlikle veriler silinmez. Bu konuda uzman olan tamir görevlileri verilerinizi kaybetmeden işlem yapar. Kaybolacağını düşündükleri esnada ise yedekleme yapılır.

Avcılar bilgisayar servisi & tamiri ram yükseltme, anakart arızası tamiri, veri yedekleme, format işletim sistemi kurulumu, virüs koruyucusu, ekran kartı tamiri,chipset tamiri, optik sürücü değişimi, ses kartı tamiri, laptop klavye değişimi, lcd/led ekran değişimi gibi birçok işlemi yapabilir. Bilgisayar arızaları korkulacak sorunlar değildir. Her işte olduğu gibi bu iştede uzman birini bulmak gerekir. En önemli ve büyük bilgisayar arızalarından, en küçük bilgisayar arızalarına kadar her türlü arıza Avcılar bilgisayar servisi & tamiri içinde çözülebilir.

İstanbul, içinde birçok bilgisayar servisi bulunan bir şehirdir. Bilgisayar arızası yaşayan kişiler genelde kendisine en yakın olan bilgisayar servisini tercih eder. Fakat en yakın bilgisayar servisini değil en uzman bilgisayar servisini bulmak gerekir. Bunun için de Avcılar bilgisayar servisi & tamiri sizlere yardım için hazırdır. Avcılar bilgisayar servisiAvcılar bilgisayar servisi %100 orijinal ürünlerle tamir yapar. Avcılar bilgisayar servisi & tamirine cihazınızı bırakırken güven sorunu yaşamazsınız. Bugüne dek çalınma gibi bir sorun ile kesinlikle karşılaşılmamıştır. Tüm müşteriler güven dahilinde cihazlarını emanet eder.

Top