Bahçelievler Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

BAHÇELİEVLER BİLGİSAYAR SERVİSİ ve TAMİRİ

Ülkemiz üretimde çok fazla bulunmasa dahi teknoloji alanıyla çok yakından ilgilidir. Yeni çıkan ürünleri almak için minik bir mücadele vardır insanlar arasında. Devrim yüzyılı sayılan 1900lerde yepyeni, hayatı kolaylaştıran projeler sunulmuş ve ortaya harikalar çıkmıştır. Bu üretimler şekil, özellik değiştirerek şu an hala hayatlarımızda hatta hayatlarımızın merkezinde bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de, şimdilerde yerini telefon almış gibi dursa da vazgeçilmez olan bilgisayarlardır. 

Bilgisayarın Tarihi ve İşlevi:

 Bilgisayarın icat ediliş amacı şu ankinden çok farklıdır, işlevi de şimdikinden kat kat daha azdır. 1946 yılında Amerikan ordusu top atışları hesaplarını yapabilmek amacıyla aşını bilgisayar koydukları oda büyüklüğünde bir kutu icat etmişlerdir. O zamanlar savaş sıraları olduğu için sayımlarda işlerini biraz olsun hafifletmiştir bu bilgisayar denilen dev kutu. 

 Son 15 yılda ise Bahçelievler Bilgisayar ServisiBahçelievler Bilgisayar Servisi yavaş yavaş ansiklopedilerin, daha sonra da hayatımızdaki birçok şeyin yerini almıştır. Araştırma amacıyla, hesap yapma ve hesapları kayıtlı tutma, veri saklama, bilgi öğrenme ve başka ülkeler hakkında detaylı bilgiler bulma gibi işlevlerle hayatımızda var olan birçok şeyin yerini almıştır. Şimdilerde boyutu ilk üretime göre çokça küçük ama görevsel ve işlevsel açıdan çok büyüktür. Koskoca oda büyüklüğündeki bilgisayar önce evlerimizde masalarımızın üstüne daha sonra ise yanımızda taşıyabileceğimiz çanta büyüklüğüne getirilmiştir. Tahtına az çok telefon oturmuş olsa da bilgisayarın yeri her zaman daha ayrıdır. 
 

Bilgisayarın Avantaj ve Dezavantajları:

BilgisayarBilgisayar, adından da anlaşıldığı üzere bilgi bulmak amacıyla kullanılan bir alettir. Bilgiyi bize çok kısa sürede ve milyonlarca farklı kişi ağzından verir; istediğimiz bilgilerin yanında da ayrıca benzer bilgilerden ve benzer konulardan bahşeder, kısa detaylarla her şeyi saniyeler içersinde öğrenmiş oluruz. Uzaktaki, hatta yabancı olan insanlarla kolayca iletişim kurabiliriz, bu sebeple de yabancı dilleri öğrenmek bahçelievler bilgisayar tamiribahçelievler bilgisayar tamiri tarihi öncesinden çok daha kolaydır. Öğrendikten sonra pratik yapma imkanımız da vardır. Bu saydıklarım genel anlamda bilgisayarın avantajıdır. İyi şeyler olur da kötü şeyler olmaz mı? Tabi ki olur. Sağlıksak açıdan yaydığı radyasyon ve göz bozuklukları gibi problemlere neden olabilir. Bazı tekniksel sorunlardan dolayı patlamalarla yaralanmalara sebep olabilir. Ama zaten her güzel şeyde kötü bir şey vardır. Bundan dolayı ve avantajlarının dezavantajlara baskın olması nedeniyle bilgisayar servisibilgisayar servisi fazlasıyla kullanışlı ve faydalıdır.

 

Bilgisayarda Oluşabilen Sorunlar:

Bilgisayarda oluşan arızalar genel olarak ya kullanıcı hatası ya da elektriksel arızalardır. Yazılımdan, donanımdan bazen ise fiziksel darbelerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir. Bu problemlerin hepsinin çözümleri vardır. Birçoğunun kolay çözümü vardır fakat bilirkişi olmak gerekmektedir. Bazılarının ise parça değişimi olmak zorundadır ki bunlar aslında en köklü ve en başı çeken problemlerdir. 

Bahçelievler Notebook ServisiBahçelievler Notebook Servisi sayesinde varolmuş olan internet üzerinden problemlere çözüm üretilebilir aslında fakat en köklü problemler için ne yaparsanız yapın bir değişiklik yapamazsınız ve tamir edemezsiniz. Ve hatta bazen kullanıcı kaynaklı arızalar kasa içerisine bilinçsizce müdahale nedeniyle de ortaya çıkabilir. Bilinçsizce, bilgisayarın içeriğini bilmeden yapılan hareketler bilgisayarın tamamen bozulmasına neden olabilmektedir.

 

Bilgisayar Tamiri ve Servisi:

Bazen problemler hafif bazen ise içinden çıkılamayacak durumda olabiliyor. Her iki problemde de bahçelievler yerinde bilgisayar servisibahçelievler yerinde bilgisayar servisi tamircilerine başvurulabilir. Küçük problemler internet üzerinden videolar ve makaleler sayesinde kişi tarafından çözülebilir ama yanlış bir hamle bilgisayarın kökten mahvolmasına sebep de olabilir. Bu sebeple ne tür problem olursa olsun bilgisayar tamir servisine başvurmakta fayda var. 

Bahçelievler Konumunda Bilgisayar Tamiri ve Servisi:

Bahçelievler İstanbul’un gelişmekte ve kendini yenilemekte olan ilçelerinden birisidir. İçerisinde çok fazla insan barındırmaktadır. İnsan sayısı özellikle son beş yılda %100 üzerinde bir artış göstermiştir. Bunun sebebi ise yapılan imar değişikliği ve gittikçe modernleşen çevre yapısı ve çevreci tavırlarıdır. Bilgisayar servisi konusunda da bir hayli güvenilir yerler bulunmaktadır. Bilgisayarlarınızı gönül rahatlığıyla bırakıp gidebilirsiniz. Öncesi ve sonrası şeklinde parça eksikliği olmadığını ve aynı parçalar olduğunu size göstermekte ve güveninizi kazanmaktadırlar. Güven ve sistem kontrol düzenekleri oldukça ön plandadır. Bahçelievler Laptop Tamiri Bahçelievler Laptop Tamiri her alanda olduğu gibi tamir ve bilgisayar servisi açısından da yükselmektedir. 

BahçelievlerBahçelievler içerisinde bulunan bilgisayar tamir ve servis ofisleri hız konusunda birbiriyle yarışmaktadır. Hangi firma hangi oranda iyi bunları arama motorlarında görebilirsiniz. Verilen oylar, yapılan yorumlar o firma hakkında net ve açık bilgiler vermektedir. Gücenip güvenmemek sizin tercihiniz. Bahçelievler bilgisayarBahçelievler bilgisayar tamir ve servisi hız konusunda artık kendileriyle yarışır  konumda. Bir o kadar hızlı ve bir o kadar da güvenilir.

Alım-Satım İmkanı!

Siz müşterilerimize sadece bilgisayar tamir onarım değil her türlü hizmeti sunuyoruz. İster son donanımlarla oluşturulmuş isterseniz de istediğiniz özelliklerle sıfır bir bilgisayar seçeneği de sunmaktayız. Bunun yanı sıra ikinci el istediğiniz özelliklerde de bilgisayar seçenekleri var. Sizlerin de isteği üzerine eski bilgisayarınızın durumuna göre alınır ve değerlendirilir.İstediğiniz özellikteki bilgisayarı en fazla 2 gün içinde evinize ya da iş yerinize teslim etmekte bulunmaktayız.

Yedek Parça Temini

Sizlere sunmakta olduğumuz yedek parçaların seçenekleri bulunmaktadır, İsteğe göre orijinal ürün ya da birinci sınıf kalite ürünler kullanmaktayız. Temin ettiğimiz her ürünün garantisi bulunmaktadır. Her marka bilgisayara uygun tüm parçaları mevcuttur. Parçanın elimize ulaşıp size hazır bir şekilde teslim etmemiz en fazla iki gün sürmektedir.

Bizim amacımız sizleri memnun ederek sorunsuz ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızı sizlere en iyi şekilde teslim etmektir. Daha öncede dediğimiz gibi ister yerinde hizmet ile isterseniz de teknik servisimizde sorunu bulmak ve çözmek ile hizmetinizdeyiz.

Top