Beylikdüzü Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Beylikdüzü Bilgisayar Servisi & Tamiri

Teknoloji ile donatılmış bir dünyada yaşıyoruz. İnsan ihtiyacı ile ortaya çıkan ve geliştirilen teknoloji ve teknolojik ürünler ihtiyaç noktasından uzaklaşmış görünüyor. İhtiyaç ya da bir zaruret değil tam bir bağımlılık olma noktasında seyreden teknolojik ürünlerin bozulduğunu düşünmek oldukça ürkütücü. En çok da iş alanında ayrılmaz bir parçamız haline gelen bilgisayarların bozulduğunu tasavvur dahi etmek istemeyiz. Peki ya bozulmuşsa? O halde bilgisayarınızı güvenle tamir ettirin. Beylikdüzü Bilgisayar Servisi & TamiriBeylikdüzü Bilgisayar Servisi & Tamiri imkanları ile bilgisayarınızdan olmayın.

Bilgisayarın Bozulma Nedenleri

Bilgisayarınız bozulduğunda genellikle kendimize sorduğumuz ilk şey Ne oldu şimdi buna? sorusudur. Oysa bilgisayarınız sizi yarı yolda bırakmışsa ve dinlenmeye çekilmişse bunun pek çok sebebi olabilir. Bu nedenlerin başında ise sıvı temaslarından kaynaklanan arızalar gelmektedir. Sıvı teması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bazen su, meyve suyu, çay, kahve gibi sıvıların klavye üzerine dökülmesi ile meydana gelen bozulmalar bazen de klavyenin temizlenmesi sırasında meydana gelmektedir. Özellikle püskürtülerek sıkılan deterjanlı sıvılar bilgisayarın ana kartına ciddi anlamda zarar vermektedir. Sıvı teması ile karşılaşır karşılaşmaz bilgisayar kapatılmalı ve yüzey tersine çevrilerek sıvının sitem içerisinde dolanmasına izin verilmemelidir. Kesinlikle sıvıya maruz kalan bilgisayar açılmamalı, uzman ellerin eline bırakılmalı, usta kişilere tamir ettirilmelidir.

Bilgisayar arızalarındaki bir diğer grup ise ekran arızalarıdır. Ekranlardaki çatlakların varlığı, onarılmadığı sürece bilgisayarınızı saf dışı bırakacak ve onu kullanılamaz hale getirecektir. Yine ekran üzerindeki lekeler de büyük çaplı sıkıntı yaratacak türdendir. Bu telefonlarda da sık karşılaşılan bir durumdur. Yeşil küçük bir leke olarak başlayan ekran zamanla ekranın tamamını kapsayacaktır. Bu durumda bilgisayarınızın en yakın bilgisayar tamiri ve servisi merkezine götürmeniz gerekmektedir. Ayrıca en sık karşılaşılan bilgisayar arızalarından biri de hard diskin yanması olayıdır ki bu durumda yapılacak tek şey servise gidip yeni bir hard disk taktırmaktır. Bunların dışında adaptörden, ölü piksellerden, dış kapak – monte kırıklarından, sabit disk hatalarına kadar pek çok neden bilgisayarınızın bozulmasına sebep olabilmektedir.

Bilgisayar Servisi ve Tamiri 

Bilgisayarınız bozulup sizi yarı yolda bıraktığınızı anladığınızda yapmanız gerek ilk şey ürününüzün garantisinin devam edip etmediğini öğrenmek olmalıdır. Eğer garanti kapsamında bir sorun içeriyorsa ve garanti süresi devam eden bir ürünse o zaman bilgisayar teknik servise göndermekte yarar vardır. Böylece hem maddi hem de manevi açıdan daha rahat olur ve bilgisayarınızın emin ellerde tamir edileceğini bilirsiniz. Eğer bozulan bilgisayarınız garanti kapsamı dışında kalıyor veya garantisi bitmişse o halde bilgisayar tamircilerinin kapısına dayanmak zorundasınız. Bilgisayarınızın hem güvenli bir şekilde hem de en hızlı şekilde tamir edilmesini istemek en büyük hakkınız. Bilgisayarınızı tamirciye bırakırken işinizin ötelendiğini, beklentilerinizin geri plana atıldığını ya da ne zaman yapılacağını bile bilmediğiniz bir sürece gireceğinizi düşünüp kaygılanabilirsiniz. Bu durumda yerinde bilgisayar tamiribilgisayar tamiri sizlere önerebiliriz. Çok yaygın olmamakla birlikte bazı yerinde bilgisayar tamiri imkanları bulunmakta ve İstanbul’da Beylikdüzü bilgisayar servisi & tamiri merkezlerinde bu tarz fırsatları aratabilir ve değerlendirebilirsiniz.

Bilgisayarınızda bir arıza meydana geldiğinde teknik servise veya tamirciye gitmeyerek evde, kendi başınıza tamir etmeye çalışmaktan daha kötü ne olabilir? Belki çok daha kolay bir şekilde düzeltilebilecek sorunu kendi başınıza tamir etmeye çalışarak ana sorunu çok daha ciddi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Ne yazık ki bilinçsizce yapılan müdahaleler bilgisayara çok daha fazla zarar verecektir. Bu durumda artık tamircinin de elinden de bir şey gelmemektedir.

Hemen her yaş grubunun elinden düşüremediği cep telefonları, tabletler, bilgisayar ve laptoplar hayatımızın vazgeçilmezleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Öyle ki onlar olmadan basit bir işi çevirememekte ve işlerimizi yoluna koyamamaktayız. Bugün büyük firmalardan küçük çaplı iş yerlerine kadar ufak büyük tüm işler bilgisayar üzerinden halledilmektedir. O halde bilgisayarınızın bozulmaması ve eli kolu bağlı durumda kalmamak için ona iyi bakmalı ve gerekli bakımını ve kontrollerini mutlaka yaptırmalısınız. Eğer her şeye rağmen bozulmuş bir bilgisayar ile karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken tek şey onu iş bilir ellere teslim etmektir. Bu konuda İstanbul Beylikdüzü bilgisayar servisi & tamiriİstanbul Beylikdüzü bilgisayar servisi & tamiri ile gereken özende ve ilgiyle bilgisayarınızı güvenle tamir ettirebilirsiniz. Teknolojinin hız kesmeden ilerlediği bu günlerde bilgisayarsız kalmayı kim ister ki?

 Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız!

Yaşadığınız sorunlarla ilgili çözümler bazen kısa sürebiliyor fakat bazen de istemediğiniz boyutlara çıkabiliyor. Biz sizlerin en iyi şekilde hizmetimizden yaralanmanız için her türlü sorunu en kısa süre içerisinde ve en güvenli şekilde çözmeye yolunda ilerliyoruz. Bizim işimizin temel kısmı güven ile başlar bilgisayarlarınıza önem ve titizlik ile işlem yaparak hiçbir hasara yol açmadan onarım için çalışıyoruz. Müşterilerimizin güveni bizim için her şeyden önce gelir. Eğer sizde arızalı ürünlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde çözülmesini istiyorsanız Beylikdüzü Bilgisayar Servisi & Tamiri bu gibi durumlar için her zaman yanınızda. İstek üzerine servis formu oluşturarak arızalı ürününüzü ister ev ya da iş yerinden teslim alarak teknik servisimizde profesyonel bir şekilde inceleyerek ve sorunu çözdükten sonra da aldığımız yere tekrardan teslim ederek size hizmet vermekteyiz. Eğer isterseniz yerinde hizmet olanağı ile de servis ekibindeki arkadaşlar en kısa sürede size evinizde ya da iş yerinizde yardımcı olmaktadırlar.

Sizlerin sorun yaşamaması için en kaliteli ve güvenilir parçalar kullanılır, kalitesiz bir parça kullanıldığında size aynı sorunu tekrardan kısa süre içinde yaşatacağı ve daha büyük sorunlara yol açacağını bilmenizi isteriz. Sizlere temin ettiğimiz her ürünün firmamız tarafından garantisi bulunmaktadır.

Top