Chip Değişimi

Notebook' lar günümüz piyasasında yükselen bir pazar payına sahip. Kullanım kolaylıklarıtaşınabilirlik, gittikçegelişen ve ekonomikleşen teknolojileri ve güncelleme seçenekleriyle kullanıcılar için oldukça iyi ve zengin seçenekler sunuyor.Ürünlerin üretici firmaları tarafından sunulan garanti sonrası servis hizmetlerinde ise kullanıcıları en çok zora sokan durum ise hizmet maliyetleri.İSTANBUL BİLGİSAYAR TAMİRCİSİ arıza hallerinde doğrudan parça değişimi önermek yerine onarım yoluna giderek servis maliyetlerinde ciddi oranlarda fayda sağlamaktadır.

 Laptop Tamiri ve Laptop Servisi ile ilgili yaptığımız işlemlerden bazıları şunlardır ;

Laptop Lcd ekran tamiri, Laptop harddisk değişimi, parça tamiri, Laptop sürücülerinin yüklenmesi / güncellenmesi, Laptop ram değişimi, Laptop ekran kartı tamiri, Laptop işlemci değişimi, cpu değişimi, upgrade edilmesi, Laptop lcd kablo, lcd ekran kablosu tamiri / değişimi / onarımı, Laptop Lcd Ekran Tamiri gibi bir çok Laptop Tamiri ile ilgili hizmetimiz mevcuttur.Notebook' lar taşınabilirlik özellikleri sebebiyle tehlikelere açıktır. Mekanik aksamlarda zarar gören kapaklar, menteşeler, mandallar teknisyenlerimizce mekanik konusundaki tecrübemiz sayesinde yüksek oranda onarılabilmektedir.

Farklı ortamlarda kullanılabilen notebook' ların ağırlıklı olarak elektrik kaynağı sebepli anakart ar ızaları laboratuvarımızda uzman kadromuzca giderilebilmektedir.

Diğer komponentlerde de mümkün olduğunca onarım yoluna gidilmektedir. Böylece ekonomik servis hizmeti sağlama gayretindeyiz.

Top