Esenler Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Esenler Bilgisayar Servisi&Tamiri

Bilgisayarınızda meydana gelen hasarlar ve meydana gelen yavaşlamalar can sıkıcı hale gelebilmektedir. Bu durumların önüne geçebilmek için bilgisayarınızın bakımını yapmalı ve işletim sistemine uygun çözümleri denemelisiniz. Esenler bilgisayar tamiriEsenler bilgisayar tamiri bu konuda uzmanlaşmış servis çalışanları ile birlikte donanımsal problemleri hızlıca ve güvenilir bir şekilde halleder. Meydana gelen problemleri çözümlerken sizi mağdur etmemek adına işlemleri hızlı bir şekilde ve garantili olarak yapar. 

Bilgisayarınızda donmaların ve yavaşlamaların meydana gelmesi beraberinde teknik sıkıntıların ad doğmasına sebep olmaktadır. Yıllık bakımları düzenli bir şekilde yapılan bilgisayarlar uzun kullanım ömrüne sahip olur. Esenler bilgisayar servisiEsenler bilgisayar servisi bilgisayarınızın ömrünü uzatmaya yönelik işlemleri yapabilmek adına bilgisayarınızda bulunan arızaları tespit eder. Arızaları ve sizin sunduğunuz şikayetleri not aldıktan sonra bu şikayetlere yönelik çözümler üretilmeye başlanır. Bilgisayarın bulunduğu ortam da şikayetlerin çeşitlenmesi adına oldukça etkilidir. Bilgisayarınızın tozlu ve nemli ortamlarda bulunması ısınma problemlerini, ekranda meydana gelen piksel problemlerini doğurmaktadır. Temizlik bakımı yapılan bilgisayarlar, soğutma sistemlerini koruyarak bu tarz problemlerin oluşmasını engeller. Esenler bilgisayar servisi & tamiriEsenler bilgisayar servisi & tamiri bilgisayarınızın bakımını yapmakla birlikte meydana gelen problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuşturur. Yapılan garantili işlemler ilerleyen zamanlarda aynı problemin meydana gelmesi halinde sizden ek ücret talep etmeden sorunun çözülmesini sağlar. Garantili işlemler hem kaliteyi hem de güveni sağlamaktadır. Müşterilerin mağduriyet yaşamaması adına yapılan işlemler garanti kapsamına alınır. 

En Çok Rastlanan Bilgisayar Problemleri

 Ekranda çizgi olması: Bilgisayarınızı açtığınız zaman yatay veya dikey şekilde piksel bozuklukları görebilirsiniz. Ekran kartında meydana gelen arızalar ölü piksel sorunu başta olmak üzere birçok problemin meydana gelmesine de neden olur. Tozlu veya kirli bir ortamda bulunan bilgisayarlarda bu problemler sık sık görülür. Bu problemi çözebilmek adına pikseller yayılmadan servise gitmeniz gerekmektedir.

Bilgisayarınız açıldığı zaman uzun bir ses geliyorsa ve görüntü gelmiyorsa: RAM’den kaynaklanan arızaların belirtilerinden biri olan bu durumla karşılaştıysanız yapılması gereken şey RAM’lerin sağlam olup olmadığını denetlemektir. RAM’lerin sağlamlığı konusunda kuşkunuz yok ise anakarttan kaynaklanan bir arıza ile karşı karşıyasınız demektir. Serviste bu sorun kısa süre içerisinde çözüme kavuşur.

Açılan pencereler ekranda iz bırakıyorsa: Ekran kartı arızalarının en bilinen problemlerinden biri olan ekranda iz bırakma ekran kartının değiştirilmesi ile çözüme kavuşturulacaktır. 

Bilgisayarınızda donmalar ve yavaşlamalar mevcutsa: Bunlar programların çatışması ve bilgisayarınıza virüs girmesi durumunda meydana gelir. Bilgisayara virüs girmesi durumunda güvenlik açığı meydana gelir ve internette gezintileriniz dahi bir başkasının eline geçebilir. Bunları engellemek için muhakkak bir teknik servisten yardım almanızgerekmektedir. 

Donanım problemi söz konusuysa: Donanım bileşenlerinin birbirleriyle uyumsuz şekilde bağlanması veya aralarında uyum problemlerinin yaşanması söz konusuysa bilgisayarınız doğru bir şekilde çalışmayabilir. Bu donanım problemini ortadan kaldırmak için yapılması gereken şey bir servise gitmektir. 

Monitöre görüntü gelmemesi problemi: Bilgisayarınızı açtığınız zaman ekrana görüntü gelmiyorsa donanımsal problemlerle karşı karşıya olabilirsiniz. Güç kablosunda meydana gelen hasarlar monitöre görüntü gelmesini engelleyebilmektedir. Kablolarda ve klipslerde herhangi bir problem görülmemekte ise BİOS’u resetlemeniz önerilmektedir. BİOS’u resetlemenize rağmen monitöre hala görüntü gelmiyorsa anakart veya hard diskte problemler meydana gelmiş olabilir. Bu problemlerin çözümü için muhakkak bilgisayar servisine gitmeniz gerekmektedir. Esenler notebook servisiEsenler notebook servisi garantili değişim yapmaktadır. 

Bilgisayar Servisinin Fiyatı 

Bilgisayar servisleri garantili işlemler yapan ve uzmanlaşmış servis elemanlarının bulunduğu bir kurum olarak hizmet vermektedir. Bu hizmetin bedeli bilgisayara yapılacak işleme göre farklılık arz etmekle birlikte bilgisayarınızın ömrünü uzattığı düşünülürse uzun vadede oldukça makul bir fiyattadır. Bazı problemler parça değişim ihtiyacı doğurduğu için diğer problemlere göre daha pahalı bir şekilde çözüme ulaştırılırlar; fakat unutulmaması gereken böyle bir problem söz konusu olduğu zaman en kaliteli ürünün kullanılması gerekliliğidir. Esenler Laptop tamiriEsenler Laptop tamiri garantili değişim işlemleri gerçekleştirmekte ve problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmaktadır. 

Bilgisayar Servisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Hizmet alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur güvenilir firmalardan hizmet almaktır. Güvenilir hizmetin en önemli göstergesi garantili işlemdir.
  • Garantili işlemler, tekrarlanan problemleri engellemenin en etkili yoludur. Bir problem birden fazla kez kullanıcı hatası olmadan tekrarlanıyorsa garanti kapsamında yapılan işlemler müşterileri korumaya yönelik yapılmaktadır. Kaliteli ve garantili işlemler müşterileri korur ve tekrarlanan ücretleri ödemelerine mani olur. Esenler bilgisayar servisi tamiri garantili işlemleri ile müşterilerine mağduriyet yaşatmamaktadır.

 Hizmetlerimiz Nelerdir?

Esenler Bilgisayar ServisiEsenler Bilgisayar Servisi olarak sizlere yaşamış olduğunuz ve olacağınız tüm sorunlar ile en kısa sürede çözüm sunuyoruz. Çalışmakta olan profesyonel ekibimiz ile sorununuz en kısa sürede çözülecektir. Bilgisayarınızı sizin getirmenize gerek yok sadece tek bir telefon ile size en yakın ekibi yönlendirip yerinde tamir ve onarım hizmeti uygulanabilir.

 Tamir ve onarım dışında sizlere her türlü bilgisayar ekipmanı ile de yardımcı olabiliriz. Bizim amacımız sizlerin ürünlerini sadece onarmak değil sizleri hem yeni ürünlerle buluşturmak ve eski ürününüzü en iyi hale getirmek için buradayız.

Bilgisayarınızı bir servise bırakırken size en çok lazım olan güvendir ve bu konuda bize en ince detayına kadar güvenebilirsiniz. Bilgisayarlarınıza karşı son derece titizlik ve bakım ile çalışmaktayız. Biz burada sizlere en iyi hizmeti ve en iyi memnuniyeti vermekte bulunmaktayız.

Top