Güngören Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Güngören Bilgisayar Servisi & Tamiri

Güngören, İstanbul’un yüz ölçümü olarak en küçük ilçesi olarak bilinse de burada yaşayanlar ihtiyaç duyduklarında Güngören yerinde bilgisayar servisiGüngören yerinde bilgisayar servisi bulmakta zorlanmazlar. Yeterli donanıma sahip, teknik bilgi olarak üstün kişilerce kurulmuş olan Güngören teknik servis mağaza ve dükkanları taşınabilir ya da masa üstü bilgisayarlarınızda karşılaştığınız hata ve arızalar için hizmet verirler.

Bu hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcılar, Güngören laptop tamiriGüngören laptop tamiri noktalarına telefon ile ya da doğrudan görüşme sağlayarak ulaşabilirler. Bu görüşmelerin ardından ilgili bilgisayar hala teknik servise bırakılmak isteniyorsa bir servis formu doldurularak işlemlere başlanır. Doldurup teslim edeceğiniz bu formun bir nüshası da siz de kalmaktadır. Bu nüsha ile işlemlerinizi takip etmeniz sağlanır. Ayrıca, işlem sonunda bilgisayarınızı teslim almak için sizden yine bu form talep edilebilir. Güngören bilgisayar servisiGüngören bilgisayar servisi bu şekilde yaşanabilecek karışıklıkların da önüne geçmeyi hedefler. Bazı Güngören bilgisayar tamiriGüngören bilgisayar tamiri işlemi tamamladığında ikinci bir forma gerek duyabilir. Bu ikinci formu kullanan servisler kullandıkları evrakta yapılan işlem hakkında bilgi metnini paylaşır. Var ise değişen parça hakkında bilgi veren sonuç formu, aynı cihazın servise bir daha gelme ihtimaline karşılık yapılacak olan takibi de kolaylaştırır. Örneğin bilgisayarınızı onaran teknisyen cihazınıza zaten hakim olduğundan ve yaptığı işlem kendi işlemi olduğundan nasıl bir yol izlemesi gerektiğini daha iyi bilir. Bu nedenle ikinci gelişler yine aynı teknisyene düşürülür. Böylelikle, başka bir teknisyenin arızayı tespit etmesi, bilgisayarı tanıması gibi aşamalarla vakit kaybetmesi önlenmiş olur. Güngören notebok servisiGüngören notebok servisi tercihlerinizi elbette içinize sinecek şekilde yapmalısınız. Size arızanın giderilmesini garanti eden ve bunu sağlayan servislere güvenmelisiniz. Bilgisayarınızda ürüne ait orijinal parçalar kullanıp kullanılmadığı hakkında bilgi edinmeli, varsa değişecek olan parçanın garantiden mi yok garanti dışı olarak mı değiştirileceğinden emin olmalısınız. 

Güngören Teknik Servis

Tüketicilerin yararlanabileceği garanti süresi yasalarca iki yıl olarak belirlenmiştir. Bu bazı ürünlerde ya da markalarda daha uzun bir süre olarak size bahsedilebilir. Bunun nedeni yasal garanti hakkınız dışında size satıcı firmanın da satış sonrası destek vermesi ile alakalıdır. Bu garanti uzatma işlemi olarak bilinir. Garantiniz uzatıldığında her hangi bir aksi durum yoksa işlemleriniz yine Güngören servis tarafından garantili yapılır. Bu işlemler için sizden para talep ediliyorsa neden olduğunu sormalısınız. Garanti süresi dolmamış ürünlerden yalnızca kullanıcı hatası sebebi ile ödeme istenebilir. Bu bilgisayarınızın kasasına su dökülmesi, ekranının kırılması gibi sorunlar olabilir. Bu gibi sorunların garanti tarafından karşılanması beklenemez. Ayrıca, bilgisayarınızın hali hazırdaki yazılımını değil farklı bir yazılım programını kurup kullanmak istediğinizde de bilgisayarınız orijinal yazılımı içinde olmadığından yine garanti dışı bırakılır. Bu da müşterinin kendi hatası olarak işlem görür. Son olarak arızaya sebep verdiğini düşündüğünüz bilgisayar parçasını tamir etmeye çalışmak, bilgisayarı sökmek yetkisiz müdahale olarak tanımlanır. Siz bilgisayarı aynı şekilde toplasanız da, bununla ilgili bir şikayetiniz olmasa da Güngören bilgisayar servisleri de bu durumu kabul etmeyecek ve garanti dışı işlem başlatacaktır. Yetkisiz müdahale aynı zamanda işinin ehli olmayan kişilerce, resmi olarak hizmet vermeyen ufak mekanlarda servis adı altında hizmet veren yerlerce yapılan işlemlere verilen isimdir. Bu nedenle kimlerle çalışmak istediğinize dikkat ediniz.

Güngören teknik servis denildiğinde akla her zaman tamir ve arıza geliyor olsa da, bu teknik servislerce aynı zamanda yedek parça temini yapılır. Teknik servislerin çoğu bünyesinde bilgisayar aksesuarları, lisanslı yazılım çeşitlerinin satışlarını gerçekleştirir. Servise kadar gitmişken ufak tefek eksikliklerinizi de tamamlamanız sağlanır. Ayrıca, servise getirdiğiniz bilgisayarın hiçbir arızası da olmayabilir. Sadece rutin bakımlarını yaptırmak, yazılım güncellettirmek de isteyebilirsiniz. Yazılımı yükseltilen modellere ilgili güncellemenin yapılması bilgisayarınızın daha hızlı olmasını sağlar. Ayrıca sizi sisteme yeni eklenmiş bazı ayrıntılara ulaştırır. Bu ayrıntılar kullanıcıya çok daha rahat bir kullanım sağlar. Rutin bakımları yaptırmak ise cihazının parçalarının ömrünü uzatacaktır. Bu parçaların sağlıklı çalışması sizin daha konforlu bir kullanım alanına sahip olmanız ve bilgisayarınızdan daha çok verim almanız anlamına gelir ki, bu her bilgisayar kullanıcısının hayalidir. Güngören bilgisayar servisiGüngören bilgisayar servisi için araştırmalarınızı internet üzerinde yapabilir buradan açık adres ve iletişim numaralarına ulaşarak bilgi edinebilirsiniz. Bu size zaman kazandırırken tamir ve bakım süresini kısaltacaktır.

 Nelere Dikkat Edilmeli?

Karşılaşacağınız bir çok sorun vardır. Bunlardan bazıları sistemsel sorun ve donanımsal sorundur. Bunlardan korunmanın en iyi yolu dikkatli davranmaktan başlar, bir güncelleme esnasında bilgisayarınızı kapatırsanız sistem çökmesi yaşayabilirsiniz ve içindeki bilgilerinizi kaybetmenize yol açabilir. Bilgisayarınıza taktıracağınız parçaların kaliteli olduğundan ve garantili olduğundan emin olunuz. Her ürünün farklı kaliteleri vardır, genellikle en kaliteli olan biraz da pahalı olabilir fakat bundan kaçınmayın çünkü kalitesiz bir parça takıldığında sizi yarı yolda bırakıp daha büyük sorunlara yol açabilir.

Yerinde Verdiğimiz Hizmetler

Ağ kurulumu, Outlook e-posta kurulumu, yazıcı ve dosya paylaşımı, sunucu kurulumu, modem kurulumu, sistem kurulumu , virüs temizliği, veri kurtarma, hard disk değişimi, notebook parça değişimi, masaüstü bilgisayar parça değişimi ve onarım hizmetleri gibi bir çok hizmette bulunmaktayız. Eğer yerinde hizmet ile sorununuz düzelmez ise bilgisayarınız sizin de onayınızla alınır ve teknik servise getirilip daha detaylı bir şekilde bakılarak kısa süre içinde sorun düzeltilip tarafınıza tekrar teslim edilir.

Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktayız!

Yaşadığınız sorunlarla ilgili çözümler bazen kısa sürebiliyor fakat bazen de istemediğiniz boyutlara çıkabiliyor. Biz sizlerin en iyi şekilde hizmetimizden yaralanmanız için her türlü sorunu en kısa süre içerisinde ve en güvenli şekilde çözmeye yolunda ilerliyoruz. Bizim işimizin temel kısmı güven ile başlar bilgisayarlarınıza önem ve titizlik ile işlem yaparak hiçbir hasara yol açmadan onarım için çalışıyoruz. Müşterilerimizin güveni bizim için her şeyden önce gelir. Eğer sizde arızalı ürünlerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde çözülmesini istiyorsanız Bayrampaşa Bilgisayar Servisi & Tamiri bu gibi durumlar için her zaman yanınızda. İstek üzerine servis formu oluşturarak arızalı ürününüzü ister ev ya da iş yerinden teslim alarak teknik servisimizde profesyonel bir şekilde inceleyerek ve sorunu çözdükten sonra da aldığımız yere tekrardan teslim ederek size hizmet vermekteyiz. Eğer isterseniz yerinde hizmet olanağı ile de servis ekibindeki arkadaşlar en kısa sürede size evinizde ya da iş yerinizde yardımcı olmaktadırlar.

Sizlerin sorun yaşamaması için en kaliteli ve güvenilir parçalar kullanılır, kalitesiz bir parça kullanıldığında size aynı sorunu tekrardan kısa süre içinde yaşatacağı ve daha büyük sorunlara yol açacağını bilmenizi isteriz. Sizlere temin ettiğimiz her ürünün firmamız tarafından garantisi bulunmaktadır.

Top