[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Balta Limanı Bilgisayar tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Balta Limanı Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelime" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Baltalimanı Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Baltalimanı Bilgisayar Teknik Servisi

Baltalimanı Bilgisayar Servisi

Baltalimanı Bilgisayar Tamiri

Baltalimanı Teknik Servisi

Baltalimanı Apple Servisi

Baltalimanı Apple Tamiri

Baltalimanı Apple Bayisi

Baltalimanı Apple

Baltalimanı Mac Servisi

Baltalimanı Mac Tamiri

Baltalimanı İpod Servisi

Baltalimanı İpod Tamiri

Baltalimanı İphone Servisi

Baltalimanı İphone Tamiri

Baltalimanı Tablet Pc Servisi

Baltalimanı Tablet Pc Tamiri

Baltalimanı Tablet Bilgisayar Servisi

Baltalimanı Tablet Bilgisayar Tamiri

Baltalimanı Notebook Tamiri

Baltalimanı Notebook Servisi

Baltalimanı Notebook Teknik Servisi

Baltalimanı Laptop Tamiri

Baltalimanı Laptop Servisi

Baltalimanı Laptop Teknik Servisi

Baltalimanı Adsl Kurulumu

Baltalimanı Fiber İnternet Kurulumu

Baltalimanı Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Baltalimanı Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Baltalimanı Web Sayfası Tasarımı

Baltalimanı Web Tasarımı

Baltalimanı Bilgisayar Satışı

Baltalimanı Notebook Satışı

Baltalimanı Kurumsal Bakım Anlaşması

Baltalimanı Data(Veri) Kurtarma

Baltalimanı Bilgisayarcı

Baltalimanı Bilgisayar

Baltalimanı Bilgisayarcılar

Baltalimanı Kartuş Dolumu

Baltalimanı Toner Dolumu

Baltalimanı Bilgisayar Satın al

Baltalimanı Tamirci

Baltalimanı Servisi

Baltalimanı Yazıcı Tamiri

Baltalimanı Bilgisayar Servisleri

Baltalimanı Bilgisayar Onarımı

Baltalimanı Bilgisayar Bakımı

Baltalimanı Bilgisayar Format Servisi

Baltalimanı Bilgisayar Desteği

Baltalimanı Bilgisayar Yedek Parçası

Baltalimanı Yerinde Bilgisayar Servisi

Baltalimanı Evlere Bilgisayar Servisi

Baltalimanı işyerlerine Bilgisayar Servisi

Baltalimanı Pc Servisi

Baltalimanı Pc Servisleri

Baltalimanı Pc Tamiri

Baltalimanı Pc Tamircisi

Baltalimanı Pc Teknik Servisi

Baltalimanı Pc Onarımı

Baltalimanı Pc Bakımı

Baltalimanı Pc Yedek Parçası

Baltalimanı Laptop Lcd Tamiri

Baltalimanı Notebook Ekran Tamiri

Baltalimanı Notebook Formatı

Baltalimanı Bilgisayar Bakım Anlaşması

Baltalimanı Notebook Yedek Parça

Baltalimanı Dizüstü Servisi

Baltalimanı Masaüstü Bilgisayar Servisi

Baltalimanı Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Baltalimanı Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Baltalimanı Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Baltalimanı Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="64" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Baltalimanı Bilgisayar Servisi bilgisayarınızda sorun mi var? Bilgisayarınızı teknik servise götürmeyin, onlar gelip baksın! Nasıl mı? İstanbul Bilgisayar tamircisi Yerinde Bilgisayar Servis sağladığı bu hizmet  ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor. Bilgisayarınızda sorun olduğunda davetiye merkezimizi arıyorsunuz ve adrese en yakın mobil eksper ekibimizi o bölgeye yönlendirip ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyoruz. Son teknoloji ekipmanlar la donatılan servis aracımızda, donanım ve program konusu ile alakalı nerdeyse eksik bulunmuyor. Bunun yanı sıra sağladığımız parçalara 3 aylık koşulsuz değişim garantisi veriyoruz. 3 ay içersinde aynı arızadan bizi aradığınızda koşulsuz olarak tamirini sağlıyoruz. Baltalimanın’da Bilgisayar servisi dendiğinde dayanıklı referanslarıyla ve müşteri memnuniyetiyle akla ilk firmamız geliyor. Bunu da siz kıymetli müşterilerimize borçluyuz. Teknik servisin dışında internet dizayn & seo hizmetleri de veriyoruz. Web sitesi ihtiyaçlarınıza ya da var olan internet sitenize bakım yaptırmak istiyorsanız davetiye merkezimizi rahatsız edebilirsiniz. SEO, açılımıyla arama motoru optimizasyonu hizmeti veren firmamız arama motorlarında sitenizi üst sıralara çıkarmakta size yardımcı oluyor. Düzenli olarak bilgisayarınıza bakım yaptırmak istiyorsanız aylık bakım anlaşması ya da kredili bakım anlaşması gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Unutmayın! Erken tespit mühimdir..

Notebookların en çok bozulan parçalar klavye ve adaptörleridir. Bir çok notebook üzerine çay ya da kola döküldüğü amacıyla eski verimini kaybeder ya da çalışmaz. Bu tür sıvı temasları da notebookunuzu garanti kapsamı dışına çıkarır bu amaçla en çok batarya klavye ve adaptör lüzumsinimi hasıl olur bütün ihtiyaçlarınızda Bilgisayar Teknik Servis Baltalimanı her vakit yanınızda…

Bilgisayarınız ile alakalı sorun yaşadığınızda ve bilgisayarınızı bir teknik servise götürecek vaktiniz ya da enerjiniz yok ise yalnızca İstanbul Bilgisayar Tamircisi yani bizi arayarak Baltalimanı teknik servis kapınıza kadar hizmet dayanıklıaktadır.

0 (212) 222 67 67 telefon numarası ile davetiye merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ve Baltalimanı bilgisayar tamiri amacıyla Baltalimanı civarındaki ofislerinize, iş yerlerinize ya da evlerinize hizmet arzusunda bulunabilirsiniz. Bizi arayarak isterseniz yalnızca bilgi temin edebilirsiniz ya da daha iyi bir çözüm amacıyla profesyonel yardım amacıyla evinizin kapısına kadar teknik destek temin edebilirsiniz. Baltalimanı bilgisayarın en mühim politikası müşteri memnuniyeti olduğundan, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizi memnun etmeyi amaçlamaktadır. Bunun memnuniyeti dayanıklıak amacıyla de tam donanımlı ekip aracı ve işinde eksperlaşmış güler yüzlü profesyonel ekibi ile çalışmaktadır. Baltalimanı bilgisayarcı aramanıza bütün bu faydalar yardımıyla lüzum kalmamıştır. Uzmanlaşmış ekibimiz ile alacağınız kapıda hizmet yardımıyla bütün ihtiyaçlarınız en kısa sürede ve en az  maliyetle çözümlenecektir. Şimdi den Baltalimanı bilgisayar tamiri ve teknik servisi olarak İstanbul Bigisayar tamircisi'ni belirlediğiniz amacıyla teşekkür ederiz.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Baltalimanı bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Baltalimanı Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Baltalimanı bilgisayar servisi hizmeti sadece Baltalimanı civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Baltalimanı bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Baltalimanı BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Baltalimanı bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Baltalimanı bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Baltalimanı BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Baltalimanı bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Baltalimanı bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Baltalimanı BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Baltalimanı Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Baltalimanı Bilgisayar Servisi ile Baltalimanı bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top