[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Bebek Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Bebek Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Bebek Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Bebek Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Bebek Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Bebek Bilgisayar Teknik Servisi

Bebek Bilgisayar Servisi

Bebek Bilgisayar Tamiri

Bebek Teknik Servisi

Bebek Apple Servisi

Bebek Apple Tamiri

Bebek Apple Bayisi

Bebek Apple

Bebek Mac Servisi

Bebek Mac Tamiri

Bebek İpod Servisi

Bebek İpod Tamiri

Bebek İphone Servisi

Bebek İphone Tamiri

Bebek Tablet Pc Servisi

Bebek Tablet Pc Tamiri

Bebek Tablet Bilgisayar Servisi

Bebek Tablet Bilgisayar Tamiri

Bebek Notebook Tamiri

Bebek Notebook Servisi

Bebek Notebook Teknik Servisi

Bebek Laptop Tamiri

Bebek Laptop Servisi

Bebek Laptop Teknik Servisi

Bebek Adsl Kurulumu

Bebek Fiber İnternet Kurulumu

Bebek Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Bebek Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Bebek Web Sayfası Tasarımı

Bebek Web Tasarımı

Bebek Bilgisayar Satışı

Bebek Notebook Satışı

Bebek Kurumsal Bakım Anlaşması

Bebek Data(Veri) Kurtarma

Bebek Bilgisayarcı

Bebek Bilgisayar

Bebek Bilgisayarcılar

Bebek Kartuş Dolumu

Bebek Toner Dolumu

Bebek Bilgisayar Satın al

Bebek Tamirci

Bebek Servisi

Bebek Yazıcı Tamiri

Bebek Bilgisayar Servisleri

Bebek Bilgisayar Onarımı

Bebek Bilgisayar Bakımı

Bebek Bilgisayar Format Servisi

Bebek Bilgisayar Desteği

Bebek Bilgisayar Yedek Parçası

Bebek Yerinde Bilgisayar Servisi

Bebek Evlere Bilgisayar Servisi

Bebek işyerlerine Bilgisayar Servisi

Bebek Pc Servisi

Bebek Pc Servisleri

Bebek Pc Tamiri

Bebek Pc Tamircisi

Bebek Pc Teknik Servisi

Bebek Pc Onarımı

Bebek Pc Bakımı

Bebek Pc Yedek Parçası

Bebek Laptop Lcd Tamiri

Bebek Notebook Ekran Tamiri

Bebek Notebook Formatı

Bebek Bilgisayar Bakım Anlaşması

Bebek Notebook Yedek Parça

Bebek Dizüstü Servisi

Bebek Masaüstü Bilgisayar Servisi

Bebek Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Bebek semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Bebek bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Bebek Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Bebek bilgisayar servisi hizmeti sadece Bebek civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Bebek bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Bebek BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Bebek bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Bebek bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Bebek BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Bebek bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Bebek bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Bebek BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Bebek Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Bebek Bilgisayar Servisi ile Bebek bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top