[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Ataşehir Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Ataşehir Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Ataşehir Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Ataşehir Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Ataşehir Bilgisayar Servisi

Ataşehir Bilgisayar Tamiri

Ataşehir Bilgisayar Teknik Servisi

Ataşehir Bilgisayar Tamircisi

Ataşehir Bilgisayar Tamircileri

Ataşehir Bilgisayarcılar

Ataşehir Yerinde Bilgisayar Tamiri

Ataşehir Notebook Tamiri

Ataşehir Laptop Tamiri

Ataşehir Laptop Servisi

Ataşehir Notebook Servisi

Ataşehir Laptop Teknik Servisi

Ataşehir Notebook Teknik Servisi

Ataşehir Notebook Servisleri

Ataşehir Laptop Servisleri

Ataşehir Bilgisayarcı

Ataşehir Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Ataşehir Bilgisayar Formatı

Ataşehir Bilgisayar Bakımı

Ataşehir Bilgisayar Onarımı

Ataşehir Bilgisayar Yedek Parçası

Ataşehir Pc Servis

Ataşehir Pc Teknik Servisi

Ataşehir Pc Servisleri

Ataşehir Pc Tamircisi

Ataşehir Bilgisayar Bakımı

Ataşehir Bilgisayar Yedek Parça

Ataşehir İşyerlerine Bilgisayar Servisi

Ataşehir Evlere Bilgisayar Servisi

Ataşehir Ucuz Bilgisayarcı

Ataşehir Acil Bilgisayarcı

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Bilgisayar Servisi Ataşehir ve yerinde bakım hizmeti,Ataşehir bölgesinde  bulunduğu tüm semtlere mahalle ve ilçe semtlerine bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz.Bilişim sektörünün en çok kullanılan,bilgisayar,yazıcı,notebook,netbook,bilgisayarlarını tamir ediyoruz ve yerinde hizmet veriyoruz.Sektördeki diğer bilgisayar firmalarından farklı olarak kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz profesyonel elemanlar en az 6 yıl deneyimlidir

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Ataşehir bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. 

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Ataşehir Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

 

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

 

 Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Ataşehir bilgisayar servisi hizmeti sadece Ataşehir civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

 

Ataşehir bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

 

Ataşehir BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Ataşehir bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

 

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Ataşehir bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

 

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

 

GARANTİLİ Ataşehir BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Ataşehir bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

 

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

 

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Ataşehir bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

 

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

 

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Ataşehir BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

 

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

 

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

 

Ataşehir Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

 

Bakım Anlaşması 

 

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Ataşehir Bilgisayar Servisi ile Ataşehir bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top