[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Fatih Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Fatih Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Fatih Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Fatih Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Fatih Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Fatih Bilgisayar Teknik Servisi

Fatih Bilgisayar Servisi

Fatih Bilgisayar Tamiri

Fatih Teknik Servisi

Fatih Apple Servisi

Fatih Apple Tamiri

Fatih Apple Bayisi

Fatih Apple

Fatih Mac Servisi

Fatih Mac Tamiri

Fatih İpod Servisi

Fatih İpod Tamiri

Fatih İphone Servisi

Fatih İphone Tamiri

Fatih Tablet Pc Servisi

Fatih Tablet Pc Tamiri

Fatih Tablet Bilgisayar Servisi

Fatih Tablet Bilgisayar Tamiri

Fatih Notebook Tamiri

Fatih Notebook Servisi

Fatih Notebook Teknik Servisi

Fatih Laptop Tamiri

Fatih Laptop Servisi

Fatih Laptop Teknik Servisi

Fatih Adsl Kurulumu

Fatih Fiber İnternet Kurulumu

Fatih Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Fatih Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Fatih Web Sayfası Tasarımı

Fatih Web Tasarımı

Fatih Bilgisayar Satışı

Fatih Notebook Satışı

Fatih Kurumsal Bakım Anlaşması

Fatih Data(Veri) Kurtarma

Fatih Bilgisayarcı

Fatih Bilgisayar

Fatih Bilgisayarcılar

Fatih Kartuş Dolumu

Fatih Toner Dolumu

Fatih Bilgisayar Satın al

Fatih Tamirci

Fatih Servisi

Fatih Yazıcı Tamiri

Fatih Bilgisayar Servisleri

Fatih Bilgisayar Onarımı

Fatih Bilgisayar Bakımı

Fatih Bilgisayar Format Servisi

Fatih Bilgisayar Desteği

Fatih Bilgisayar Yedek Parçası

Fatih Yerinde Bilgisayar Servisi

Fatih Evlere Bilgisayar Servisi

Fatih işyerlerine Bilgisayar Servisi

Fatih Pc Servisi

Fatih Pc Servisleri

Fatih Pc Tamiri

Fatih Pc Tamircisi

Fatih Pc Teknik Servisi

Fatih Pc Onarımı

Fatih Pc Bakımı

Fatih Pc Yedek Parçası

Fatih Laptop Lcd Tamiri

Fatih Notebook Ekran Tamiri

Fatih Notebook Formatı

Fatih Bilgisayar Bakım Anlaşması

Fatih Notebook Yedek Parça

Fatih Dizüstü Servisi

Fatih Masaüstü Bilgisayar Servisi

Fatih Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Fatih semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Fatih bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Fatih Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Fatih bilgisayar servisi hizmeti sadece Fatih civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Fatih bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Fatih BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Fatih bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Fatih bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Fatih BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Fatih bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Fatih bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Fatih BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Fatih Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Fatih Bilgisayar Servisi ile Fatih bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top