[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Gökalp Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Gökalp Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Gökalp Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Gökalp Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]
Gökalp Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi
Gökalp Bilgisayar Teknik Servisi
Gökalp Bilgisayar Servisi
Gökalp Bilgisayar Tamiri
Gökalp Teknik Servisi
Gökalp Apple Servisi
Gökalp Apple Tamiri
Gökalp Apple Bayisi
Gökalp Apple
Gökalp Mac Servisi
Gökalp Mac Tamiri
Gökalp İpod Servisi
Gökalp İpod Tamiri
Gökalp İphone Servisi
Gökalp İphone Tamiri
Gökalp Tablet Pc Servisi
Gökalp Tablet Pc Tamiri
Gökalp Tablet Bilgisayar Servisi
Gökalp Tablet Bilgisayar Tamiri
Gökalp Notebook Tamiri
Gökalp Notebook Servisi
Gökalp Notebook Teknik Servisi
Gökalp Laptop Tamiri
Gökalp Laptop Servisi
Gökalp Laptop Teknik Servisi
Gökalp Adsl Kurulumu
Gökalp Fiber İnternet Kurulumu
Gökalp Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu
Gökalp Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği
Gökalp Web Sayfası Tasarımı
Gökalp Web Tasarımı
Gökalp Bilgisayar Satışı
Gökalp Notebook Satışı
Gökalp Kurumsal Bakım Anlaşması
Gökalp Data(Veri) Kurtarma
Gökalp Bilgisayarcı
Gökalp Bilgisayar
Gökalp Bilgisayarcılar
Gökalp Kartuş Dolumu
Gökalp Toner Dolumu
Gökalp Bilgisayar Satın al
Gökalp Tamirci
Gökalp Servisi
Gökalp Yazıcı Tamiri
Gökalp Bilgisayar Servisleri
Gökalp Bilgisayar Onarımı
Gökalp Bilgisayar Bakımı
Gökalp Bilgisayar Format Servisi
Gökalp Bilgisayar Desteği
Gökalp Bilgisayar Yedek Parçası
Gökalp Yerinde Bilgisayar Servisi
Gökalp Evlere Bilgisayar Servisi
Gökalp işyerlerine Bilgisayar Servisi
Gökalp Pc Servisi
Gökalp Pc Servisleri
Gökalp Pc Tamiri
Gökalp Pc Tamircisi
Gökalp Pc Teknik Servisi
Gökalp Pc Onarımı
Gökalp Pc Bakımı
Gökalp Pc Yedek Parçası
Gökalp Laptop Lcd Tamiri
Gökalp Notebook Ekran Tamiri
Gökalp Notebook Formatı
Gökalp Bilgisayar Bakım Anlaşması
Gökalp Notebook Yedek Parça
Gökalp Dizüstü Servisi
Gökalp Masaüstü Bilgisayar Servisi
Gökalp Bakım Sözleşmesi
[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Gökalp semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Gökalp bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Gökalp bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Gökalp bilgisayar servisi hizmeti sadece Gökalp civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Gökalp bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Gökalp BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Gökalp bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Gökalp bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Gökalp BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Gökalp bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Gökalp bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Gökalp BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Gökalp Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Gökalp Bilgisayar Servisi ile Gökalp bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top