[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Harem Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Harem Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Harem Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Harem Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Harem Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Harem Bilgisayar Teknik Servisi

Harem Bilgisayar Servisi

Harem Bilgisayar Tamiri

Harem Teknik Servisi

Harem Apple Servisi

Harem Apple Tamiri

Harem Apple Bayisi

Harem Apple

Harem Mac Servisi

Harem Mac Tamiri

Harem İpod Servisi

Harem İpod Tamiri

Harem İphone Servisi

Harem İphone Tamiri

Harem Tablet Pc Servisi

Harem Tablet Pc Tamiri

Harem Tablet Bilgisayar Servisi

Harem Tablet Bilgisayar Tamiri

Harem Notebook Tamiri

Harem Notebook Servisi

Harem Notebook Teknik Servisi

Harem Laptop Tamiri

Harem Laptop Servisi

Harem Laptop Teknik Servisi

Harem Adsl Kurulumu

Harem Fiber İnternet Kurulumu

Harem Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Harem Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Harem Web Sayfası Tasarımı

Harem Web Tasarımı

Harem Bilgisayar Satışı

Harem Notebook Satışı

Harem Kurumsal Bakım Anlaşması

Harem Data(Veri) Kurtarma

Harem Bilgisayarcı

Harem Bilgisayar

Harem Bilgisayarcılar

Harem Kartuş Dolumu

Harem Toner Dolumu

Harem Bilgisayar Satın al

Harem Tamirci

Harem Servisi

Harem Yazıcı Tamiri

Harem Bilgisayar Servisleri

Harem Bilgisayar Onarımı

Harem Bilgisayar Bakımı

Harem Bilgisayar Format Servisi

Harem Bilgisayar Desteği

Harem Bilgisayar Yedek Parçası

Harem Yerinde Bilgisayar Servisi

Harem Evlere Bilgisayar Servisi

Harem işyerlerine Bilgisayar Servisi

Harem Pc Servisi

Harem Pc Servisleri

Harem Pc Tamiri

Harem Pc Tamircisi

Harem Pc Teknik Servisi

Harem Pc Onarımı

Harem Pc Bakımı

Harem Pc Yedek Parçası

Harem Laptop Lcd Tamiri

Harem Notebook Ekran Tamiri

Harem Notebook Formatı

Harem Bilgisayar Bakım Anlaşması

Harem Notebook Yedek Parça

Harem Dizüstü Servisi

Harem Masaüstü Bilgisayar Servisi

Harem Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Harem semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Harem bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Harem Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Harem bilgisayar servisi hizmeti sadece Harem civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Harem bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Harem BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Harem bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Harem bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Harem BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Harem bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Harem bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Harem BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Harem Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Harem Bilgisayar Servisi ile Harem bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top