[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Huzur Bilgisayar Servisi & Tamiri " tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Huzur Bilgisayar Servisi & Tamiri [/pb_heading][pb_image el_title="Huzur Bilgisayar Servisi & Tamiri " image_file="images/11.png" image_alt="Huzur Bilgisayar Servisi & Tamiri " image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Huzur Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Huzur Bilgisayar Teknik Servisi

Huzur Bilgisayar Servisi

Huzur Bilgisayar Tamiri

Huzur Teknik Servisi

Huzur Apple Servisi

Huzur Apple Tamiri

Huzur Apple Bayisi

Huzur Apple

Huzur Mac Servisi

Huzur Mac Tamiri

Huzur İpod Servisi

Huzur İpod Tamiri

Huzur İphone Servisi

Huzur İphone Tamiri

Huzur Tablet Pc Servisi

Huzur Tablet Pc Tamiri

Huzur Tablet Bilgisayar Servisi

Huzur Tablet Bilgisayar Tamiri

Huzur Notebook Tamiri

Huzur Notebook Servisi

Huzur Notebook Teknik Servisi

Huzur Laptop Tamiri

Huzur Laptop Servisi

Huzur Laptop Teknik Servisi

Huzur Adsl Kurulumu

Huzur Fiber İnternet Kurulumu

Huzur Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Huzur Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Huzur Web Sayfası Tasarımı

Huzur Web Tasarımı

Huzur Bilgisayar Satışı

Huzur Notebook Satışı

Huzur Kurumsal Bakım Anlaşması

Huzur Data(Veri) Kurtarma

Huzur Bilgisayarcı

Huzur Bilgisayar

Huzur Bilgisayarcılar

Huzur Kartuş Dolumu

Huzur Toner Dolumu

Huzur Bilgisayar Satın al

Huzur Tamirci

Huzur Servisi

Huzur Yazıcı Tamiri

Huzur Bilgisayar Servisleri

Huzur Bilgisayar Onarımı

Huzur Bilgisayar Bakımı

Huzur Bilgisayar Format Servisi

Huzur Bilgisayar Desteği

Huzur Bilgisayar Yedek Parçası

Huzur Yerinde Bilgisayar Servisi

Huzur Evlere Bilgisayar Servisi

Huzur işyerlerine Bilgisayar Servisi

Huzur Pc Servisi

Huzur Pc Servisleri

Huzur Pc Tamiri

Huzur Pc Tamircisi

Huzur Pc Teknik Servisi

Huzur Pc Onarımı

Huzur Pc Bakımı

Huzur Pc Yedek Parçası

Huzur Laptop Lcd Tamiri

Huzur Notebook Ekran Tamiri

Huzur Notebook Formatı

Huzur Bilgisayar Bakım Anlaşması

Huzur Notebook Yedek Parça

Huzur Dizüstü Servisi

Huzur Masaüstü Bilgisayar Servisi

Huzur Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Huzur semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Huzur bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Huzur Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Huzur bilgisayar servisi hizmeti sadece Huzur civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Huzur bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Huzur BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Huzur bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Huzur bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Huzur BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Huzur bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Huzur bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Huzur BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Huzur Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Huzur Bilgisayar Servisi ile Huzur bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top