[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Moda Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Moda Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Moda Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Moda Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Moda Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Moda Bilgisayar Teknik Servisi

Moda Bilgisayar Servisi

Moda Bilgisayar Tamiri

Moda Teknik Servisi

Moda Apple Servisi

Moda Apple Tamiri

Moda Apple Bayisi

Moda Apple

Moda Mac Servisi

Moda Mac Tamiri

Moda İpod Servisi

Moda İpod Tamiri

Moda İphone Servisi

Moda İphone Tamiri

Moda Tablet Pc Servisi

Moda Tablet Pc Tamiri

Moda Tablet Bilgisayar Servisi

Moda Tablet Bilgisayar Tamiri

Moda Notebook Tamiri

Moda Notebook Servisi

Moda Notebook Teknik Servisi

Moda Laptop Tamiri

Moda Laptop Servisi

Moda Laptop Teknik Servisi

Moda Adsl Kurulumu

Moda Fiber İnternet Kurulumu

Moda Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Moda Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Moda Web Sayfası Tasarımı

Moda Web Tasarımı

Moda Bilgisayar Satışı

Moda Notebook Satışı

Moda Kurumsal Bakım Anlaşması

Moda Data(Veri) Kurtarma

Moda Bilgisayarcı

Moda Bilgisayar

Moda Bilgisayarcılar

Moda Kartuş Dolumu

Moda Toner Dolumu

Moda Bilgisayar Satın al

Moda Tamirci

Moda Servisi

Moda Yazıcı Tamiri

Moda Bilgisayar Servisleri

Moda Bilgisayar Onarımı

Moda Bilgisayar Bakımı

Moda Bilgisayar Format Servisi

Moda Bilgisayar Desteği

Moda Bilgisayar Yedek Parçası

Moda Yerinde Bilgisayar Servisi

Moda Evlere Bilgisayar Servisi

Moda işyerlerine Bilgisayar Servisi

Moda Pc Servisi

Moda Pc Servisleri

Moda Pc Tamiri

Moda Pc Tamircisi

Moda Pc Teknik Servisi

Moda Pc Onarımı

Moda Pc Bakımı

Moda Pc Yedek Parçası

Moda Laptop Lcd Tamiri

Moda Notebook Ekran Tamiri

Moda Notebook Formatı

Moda Bilgisayar Bakım Anlaşması

Moda Notebook Yedek Parça

Moda Dizüstü Servisi

Moda Masaüstü Bilgisayar Servisi

Moda Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Moda semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Moda bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Moda Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Moda bilgisayar servisi hizmeti sadece Moda civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Moda bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Moda BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Moda bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Moda bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Moda BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Moda bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Moda bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Moda BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Moda Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Moda Bilgisayar Servisi ile Moda bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top