[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Pınar Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Pınar Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Pınar Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Pınar Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Pınar Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Pınar Bilgisayar Teknik Servisi

Pınar Bilgisayar Servisi

Pınar Bilgisayar Tamiri

Pınar Teknik Servisi

Pınar Apple Servisi

Pınar Apple Tamiri

Pınar Apple Bayisi

Pınar Apple

Pınar Mac Servisi

Pınar Mac Tamiri

Pınar İpod Servisi

Pınar İpod Tamiri

Pınar İphone Servisi

Pınar İphone Tamiri

Pınar Tablet Pc Servisi

Pınar Tablet Pc Tamiri

Pınar Tablet Bilgisayar Servisi

Pınar Tablet Bilgisayar Tamiri

Pınar Notebook Tamiri

Pınar Notebook Servisi

Pınar Notebook Teknik Servisi

Pınar Laptop Tamiri

Pınar Laptop Servisi

Pınar Laptop Teknik Servisi

Pınar Adsl Kurulumu

Pınar Fiber İnternet Kurulumu

Pınar Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Pınar Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Pınar Web Sayfası Tasarımı

Pınar Web Tasarımı

Pınar Bilgisayar Satışı

Pınar Notebook Satışı

Pınar Kurumsal Bakım Anlaşması

Pınar Data(Veri) Kurtarma

Pınar Bilgisayarcı

Pınar Bilgisayar

Pınar Bilgisayarcılar

Pınar Kartuş Dolumu

Pınar Toner Dolumu

Pınar Bilgisayar Satın al

Pınar Tamirci

Pınar Servisi

Pınar Yazıcı Tamiri

Pınar Bilgisayar Servisleri

Pınar Bilgisayar Onarımı

Pınar Bilgisayar Bakımı

Pınar Bilgisayar Format Servisi

Pınar Bilgisayar Desteği

Pınar Bilgisayar Yedek Parçası

Pınar Yerinde Bilgisayar Servisi

Pınar Evlere Bilgisayar Servisi

Pınar işyerlerine Bilgisayar Servisi

Pınar Pc Servisi

Pınar Pc Servisleri

Pınar Pc Tamiri

Pınar Pc Tamircisi

Pınar Pc Teknik Servisi

Pınar Pc Onarımı

Pınar Pc Bakımı

Pınar Pc Yedek Parçası

Pınar Laptop Lcd Tamiri

Pınar Notebook Ekran Tamiri

Pınar Notebook Formatı

Pınar Bilgisayar Bakım Anlaşması

Pınar Notebook Yedek Parça

Pınar Dizüstü Servisi

Pınar Masaüstü Bilgisayar Servisi

Pınar Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Pınar semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Pınar bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Pınar Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Pınar bilgisayar servisi hizmeti sadece Pınar civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Pınar bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Pınar BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Pınar bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Pınar bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Pınar BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Pınar bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Pınar bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Pınar BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Pınar Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Pınar Bilgisayar Servisi ile Pınar bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top