[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Rami Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Rami Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Rami Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Rami Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Rami Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Rami Bilgisayar Teknik Servisi

Rami Bilgisayar Servisi

Rami Bilgisayar Tamiri

Rami Teknik Servisi

Rami Apple Servisi

Rami Apple Tamiri

Rami Apple Bayisi

Rami Apple

Rami Mac Servisi

Rami Mac Tamiri

Rami İpod Servisi

Rami İpod Tamiri

Rami İphone Servisi

Rami İphone Tamiri

Rami Tablet Pc Servisi

Rami Tablet Pc Tamiri

Rami Tablet Bilgisayar Servisi

Rami Tablet Bilgisayar Tamiri

Rami Notebook Tamiri

Rami Notebook Servisi

Rami Notebook Teknik Servisi

Rami Laptop Tamiri

Rami Laptop Servisi

Rami Laptop Teknik Servisi

Rami Adsl Kurulumu

Rami Fiber İnternet Kurulumu

Rami Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Rami Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Rami Web Sayfası Tasarımı

Rami Web Tasarımı

Rami Bilgisayar Satışı

Rami Notebook Satışı

Rami Kurumsal Bakım Anlaşması

Rami Data(Veri) Kurtarma

Rami Bilgisayarcı

Rami Bilgisayar

Rami Bilgisayarcılar

Rami Kartuş Dolumu

Rami Toner Dolumu

Rami Bilgisayar Satın al

Rami Tamirci

Rami Servisi

Rami Yazıcı Tamiri

Rami Bilgisayar Servisleri

Rami Bilgisayar Onarımı

Rami Bilgisayar Bakımı

Rami Bilgisayar Format Servisi

Rami Bilgisayar Desteği

Rami Bilgisayar Yedek Parçası

Rami Yerinde Bilgisayar Servisi

Rami Evlere Bilgisayar Servisi

Rami işyerlerine Bilgisayar Servisi

Rami Pc Servisi

Rami Pc Servisleri

Rami Pc Tamiri

Rami Pc Tamircisi

Rami Pc Teknik Servisi

Rami Pc Onarımı

Rami Pc Bakımı

Rami Pc Yedek Parçası

Rami Laptop Lcd Tamiri

Rami Notebook Ekran Tamiri

Rami Notebook Formatı

Rami Bilgisayar Bakım Anlaşması

Rami Notebook Yedek Parça

Rami Dizüstü Servisi

Rami Masaüstü Bilgisayar Servisi

Rami Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Rami semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Rami bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Rami Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Rami bilgisayar servisi hizmeti sadece Rami civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Rami bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Rami BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Rami bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Rami bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Rami BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Rami bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Rami bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Rami BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Rami Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Rami Bilgisayar Servisi ile Rami bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top