[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Tuna Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Tuna Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Tuna Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Tuna Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Tuna Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Tuna Bilgisayar Teknik Servisi

Tuna Bilgisayar Servisi

Tuna Bilgisayar Tamiri

Tuna Teknik Servisi

Tuna Apple Servisi

Tuna Apple Tamiri

Tuna Apple Bayisi

Tuna Apple

Tuna Mac Servisi

Tuna Mac Tamiri

Tuna İpod Servisi

Tuna İpod Tamiri

Tuna İphone Servisi

Tuna İphone Tamiri

Tuna Tablet Pc Servisi

Tuna Tablet Pc Tamiri

Tuna Tablet Bilgisayar Servisi

Tuna Tablet Bilgisayar Tamiri

Tuna Notebook Tamiri

Tuna Notebook Servisi

Tuna Notebook Teknik Servisi

Tuna Laptop Tamiri

Tuna Laptop Servisi

Tuna Laptop Teknik Servisi

Tuna Adsl Kurulumu

Tuna Fiber İnternet Kurulumu

Tuna Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Tuna Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Tuna Web Sayfası Tasarımı

Tuna Web Tasarımı

Tuna Bilgisayar Satışı

Tuna Notebook Satışı

Tuna Kurumsal Bakım Anlaşması

Tuna Data(Veri) Kurtarma

Tuna Bilgisayarcı

Tuna Bilgisayar

Tuna Bilgisayarcılar

Tuna Kartuş Dolumu

Tuna Toner Dolumu

Tuna Bilgisayar Satın al

Tuna Tamirci

Tuna Servisi

Tuna Yazıcı Tamiri

Tuna Bilgisayar Servisleri

Tuna Bilgisayar Onarımı

Tuna Bilgisayar Bakımı

Tuna Bilgisayar Format Servisi

Tuna Bilgisayar Desteği

Tuna Bilgisayar Yedek Parçası

Tuna Yerinde Bilgisayar Servisi

Tuna Evlere Bilgisayar Servisi

Tuna işyerlerine Bilgisayar Servisi

Tuna Pc Servisi

Tuna Pc Servisleri

Tuna Pc Tamiri

Tuna Pc Tamircisi

Tuna Pc Teknik Servisi

Tuna Pc Onarımı

Tuna Pc Bakımı

Tuna Pc Yedek Parçası

Tuna Laptop Lcd Tamiri

Tuna Notebook Ekran Tamiri

Tuna Notebook Formatı

Tuna Bilgisayar Bakım Anlaşması

Tuna Notebook Yedek Parça

Tuna Dizüstü Servisi

Tuna Masaüstü Bilgisayar Servisi

Tuna Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Tuna semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Tuna bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Tuna Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Tuna bilgisayar servisi hizmeti sadece Tuna civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Tuna bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Tuna BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Tuna bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Tuna bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Tuna BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Tuna bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Tuna bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Tuna BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Tuna Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Tuna Bilgisayar Servisi ile Tuna bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top