[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Vefa Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Vefa Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Vefa Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Vefa Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Vefa Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Vefa Bilgisayar Teknik Servisi

Vefa Bilgisayar Servisi

Vefa Bilgisayar Tamiri

Vefa Teknik Servisi

Vefa Apple Servisi

Vefa Apple Tamiri

Vefa Apple Bayisi

Vefa Apple

Vefa Mac Servisi

Vefa Mac Tamiri

Vefa İpod Servisi

Vefa İpod Tamiri

Vefa İphone Servisi

Vefa İphone Tamiri

Vefa Tablet Pc Servisi

Vefa Tablet Pc Tamiri

Vefa Tablet Bilgisayar Servisi

Vefa Tablet Bilgisayar Tamiri

Vefa Notebook Tamiri

Vefa Notebook Servisi

Vefa Notebook Teknik Servisi

Vefa Laptop Tamiri

Vefa Laptop Servisi

Vefa Laptop Teknik Servisi

Vefa Adsl Kurulumu

Vefa Fiber İnternet Kurulumu

Vefa Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Vefa Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Vefa Web Sayfası Tasarımı

Vefa Web Tasarımı

Vefa Bilgisayar Satışı

Vefa Notebook Satışı

Vefa Kurumsal Bakım Anlaşması

Vefa Data(Veri) Kurtarma

Vefa Bilgisayarcı

Vefa Bilgisayar

Vefa Bilgisayarcılar

Vefa Kartuş Dolumu

Vefa Toner Dolumu

Vefa Bilgisayar Satın al

Vefa Tamirci

Vefa Servisi

Vefa Yazıcı Tamiri

Vefa Bilgisayar Servisleri

Vefa Bilgisayar Onarımı

Vefa Bilgisayar Bakımı

Vefa Bilgisayar Format Servisi

Vefa Bilgisayar Desteği

Vefa Bilgisayar Yedek Parçası

Vefa Yerinde Bilgisayar Servisi

Vefa Evlere Bilgisayar Servisi

Vefa işyerlerine Bilgisayar Servisi

Vefa Pc Servisi

Vefa Pc Servisleri

Vefa Pc Tamiri

Vefa Pc Tamircisi

Vefa Pc Teknik Servisi

Vefa Pc Onarımı

Vefa Pc Bakımı

Vefa Pc Yedek Parçası

Vefa Laptop Lcd Tamiri

Vefa Notebook Ekran Tamiri

Vefa Notebook Formatı

Vefa Bilgisayar Bakım Anlaşması

Vefa Notebook Yedek Parça

Vefa Dizüstü Servisi

Vefa Masaüstü Bilgisayar Servisi

Vefa Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Vefa semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Vefa bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Vefa Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Vefa bilgisayar servisi hizmeti sadece Vefa civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Vefa bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Vefa BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Vefa bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Vefa bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Vefa BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Vefa bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Vefa bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Vefa BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Vefa Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Vefa Bilgisayar Servisi ile Vefa bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top