[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Derbent Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Derbent Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Derbent Bilgisayar Tamir Servisi

Derbent Notebook Tamir Servisi

Derbent Apple Tamir Servisi

Derbent Hard disk Dosya Kurtarma

Derbent Network & Ağ Kurulumu

Derbent Yıllık Bakım Anlaşması

Derbent Antivirüs Satış ve Destek

Derbent Lisanslı Yazılım Desteği

Derbent Notebook ekran değişimi

Derbent Yerinde bilgisayar onarımı

Derbent Adsl Modem Kurulumu

Derbent Notebook Fan bakımı

Derbent Server Kurulum hizmeti

Derbent Notebook servisi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Derbent Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Derbent Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Derbent Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="50" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Derbent bilgisayar Servisi Siz Yerinizden Kalkmadan Sağ tarafda'ki Servis Formunu Doldurunuz.ya da Telefon Açın Servis Kaydı Alındıktan sonra en kısa sürede Teknik Servis Ekibimiz yerinizde Probleminizi Çözecektir. 0212 222 6767’i arayın ve biz size yardımcı olalım. Derbentte Bilgisayar Servisi aramaya uğraşmayın artık.

Pazartesi gününe yetiştirmek mecburiyetinde olduğunuz işleriniz, dosyalarınız var ve bilgisayarınız mı bozuldu? Üstelik İş Günü Derbentte bilgisayarcı bulmak nerdeyse imkânsız. İstanbul bilgisayar tamircisi ekibi olarak biz Cumartesi ve iş günleri de çalışıyoruz. 0212 222 6767 olan telefon numaramızı bir Kenara not ederseniz bilgisayarcı aramaktan kurtulursunuz. Tatil, bayram demeden sizler amacıyla hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hangi gün olursa olsun telefon numaramızı arayarak bizden destek temin edebilirsiniz. Arayıp adres vermeniz yeterli olacaktır ve tam donanımlı ekibimiz ile bilgisayarınızdaki problem ne olursa olsun, en kısa vakitte çözülecektir. Zaman kaybına uğramamak amacıyla her ne lüzum görülürse yanlarımızda getirip, bilgisayarınızın problemini çözdükten sonra da bütün ekipmanları tekrar biz götürüyoruz. Size yalnızca kısa bir vakit beklemek kalıyor. Derbentte bilgisayar teknik servisi aramanıza lüzum kalmadığını siz de anlayacaksınız. 7/24 hizmetinizde olan bizler, bizi tercih ettiğiniz amacıyla sizlere minnettarız.

Marka Bağımsız Özel Servisimizle  Her türlü notebook bakımı tamir Hizmetini Veriyoruz Garantili Olarak Çözüm Sunuyoruz.Bilgisayar teknik servis Derbent bölgesinde bütün laptop çeşitlerinde sizlere hizmet sunmakta notebook ya da tablet ismini bilmediğiniz ya da servis hizmeti var mıdır acaba diye merak ettiğiniz bütün markalar amacıyla hizmet veriyor. 

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Derbent bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Derbent Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Derbent bilgisayar servisi hizmeti sadece Derbent civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Derbent bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Derbent BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Derbent bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Derbent bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Derbent BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Derbent bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Derbent bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Derbent BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Derbent Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Derbent Bilgisayar Servisi ile Derbent bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

 

[/pb_text][pb_heading el_title="Derbent Bilgisayar Servisi" tag="h3" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Derbent Bilgisayar Servisi[/pb_heading][/pb_column][/pb_row]
Top