[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Emirgan Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Emirgan Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Emirgan Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Emirgan Bilgisayar Teknik Servisi

Emirgan Bilgisayar Servisi

Emirgan Bilgisayar Tamiri

Emirgan Teknik Servisi

Emirgan Apple Servisi

Emirgan Apple Tamiri

Emirgan Apple Bayisi

Emirgan Apple

Emirgan Mac Servisi

Emirgan Mac Tamiri

Emirgan İpod Servisi

Emirgan İpod Tamiri

Emirgan İphone Servisi

Emirgan İphone Tamiri

Emirgan Tablet Pc Servisi

Emirgan Tablet Pc Tamiri

Emirgan Tablet Bilgisayar Servisi

Emirgan Tablet Bilgisayar Tamiri

Emirgan Notebook Tamiri

Emirgan Notebook Servisi

Emirgan Notebook Teknik Servisi

Emirgan Laptop Tamiri

Emirgan Laptop Servisi

Emirgan Laptop Teknik Servisi

Emirgan Adsl Kurulumu

Emirgan Fiber İnternet Kurulumu

Emirgan Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Emirgan Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Emirgan Web Sayfası Tasarımı

Emirgan Web Tasarımı

Emirgan Bilgisayar Satışı

Emirgan Notebook Satışı

Emirgan Kurumsal Bakım Anlaşması

Emirgan Data(Veri) Kurtarma

Emirgan Bilgisayarcı

Emirgan Bilgisayar

Emirgan Bilgisayarcılar

Emirgan Kartuş Dolumu

Emirgan Toner Dolumu

Emirgan Bilgisayar Satın al

Emirgan Tamirci

Emirgan Servisi

Emirgan Yazıcı Tamiri

Emirgan Bilgisayar Servisleri

Emirgan Bilgisayar Onarımı

Emirgan Bilgisayar Bakımı

Emirgan Bilgisayar Format Servisi

Emirgan Bilgisayar Desteği

Emirgan Bilgisayar Yedek Parçası

Emirgan Yerinde Bilgisayar Servisi

Emirgan Evlere Bilgisayar Servisi

Emirgan işyerlerine Bilgisayar Servisi

Emirgan Pc Servisi

Emirgan Pc Servisleri

Emirgan Pc Tamiri

Emirgan Pc Tamircisi

Emirgan Pc Teknik Servisi

Emirgan Pc Onarımı

Emirgan Pc Bakımı

Emirgan Pc Yedek Parçası

Emirgan Laptop Lcd Tamiri

Emirgan Notebook Ekran Tamiri

Emirgan Notebook Formatı

Emirgan Bilgisayar Bakım Anlaşması

Emirgan Notebook Yedek Parça

Emirgan Dizüstü Servisi

Emirgan Masaüstü Bilgisayar Servisi

Emirgan Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Emirgan Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Emirgan Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Emirgan Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="64" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Emirgan Bilgisayar Servisi olarak haftanın her günü ve her saati hizmet vermekteyiz İstanbul Bilgisayar Tamircisi size geliyor ve kısa sürede probleminizi düzeltip eski performansına geri gelmesini sağlıyoruz. Emirgan’da bilgisayarcı aramanıza bundan sonra Gerek kalmadı, Kaç gün sonra bilgisayarım hazır olur diye endişeniz kalmasın 1-3 saat arasında personelimiz size ulaşıp bilgisayarınızı eski performansına getirecektir. Emirgan Bilgisayar Tamiri ekibimiz size vakit kazandırıyor Bilgisayar yedek parça tedarik ederek bilgisayarınızdaki donanım problemini yerinizde çok kısa sürede çözüyoruz. Artık Yerinde Bilgisayar Servisi olarak sizi Emirgan Bilgisayarcı aramaya son veriyoruz

Dilerseniz bilgi alabilmek ya da oluşan problemle alakalı yapılabilecek işlemler konusu ile alakalı da Emirgan Bilgisayar Servisi Çağrı Merkezi'ni arayarak bilgi alabilirsiniz

Emirgan’a gider iken yağmur mu oldu? Ya da yerler karlı ve bilgisayarınızı onarımcıya götüremiyor musunuz? Emirgan’da bilgisayar servisi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hava hadiseleri size engel olmasın. Artık Emirgan’da bilgisayar onarım işine siz gitmeyin, Tamirci size gelsin. Hangi Tamirci sıcacık ofisinden kalkıp da karlı, yağmurlu havada benim evime kadar gelir gibi yanılgılara kapılmayın. İstanbul Bilgisayar Tamircisi ekibi olarak biz, isimden de anlaşılacağı üzere bilgisayarlarınızı verdiğiniz adrese kadar, kış- kıyamet demeden gelip onarım ediyoruz. Sitemizde de yazdığı üzere, her gün, günün her vaktinde arayıp destek alabileceğiniz telefon numaramız 0212 222 6767 ‘dir. Tabii ki bizi başka bilgisayar servislerinden ayıran özellik de Emirgan’da bilgisayar servisi dışında daha birçok, bilgisayar ya da internet kaynaklı problemleri çözmede, internet sitesi kurmada ve bunun gibi hizmetlerde sizlere yardımcı olmamızdır. Üstelik bütün bu hizmetler yalnızca bir telefon uzağınızdayken, sokaklarda bilgisayar onarımcısı arıyorsunuz ki? 0 212 222 67 67 olan telefon numaramızı bir köşeye not edin ki, bilgisayarınız arızalanınca boşu boşuna bir de Emirgan’da bilgisayarcı aramak amacıyla vakit harcamayın.

Acer ucuz fiyatıyla bütün dünyada Piyasa edinmeyi becerdi Acer bilgisayarlar bol özelliği ideal rakamlarla tüketiciyle buluşturuyor. Acer notebooklar aşırı ısınma, ekran çatlaması gibi problemler ile sık karşılaşıyor bu problemlerde size Bilgisayar Teknik Servis Emirgan yardımcı olabilir. Emirgan Bilgisayar teknik servis Acer konusu ile alakalı tecrübeli personele sahiptir. 

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Emirgan bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Emirgan Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Emirgan bilgisayar servisi hizmeti sadece Emirgan civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Emirgan bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Emirgan BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Emirgan bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Emirgan bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Emirgan BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Emirgan bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Emirgan bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Emirgan BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Emirgan Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Emirgan Bilgisayar Servisi ile Emirgan bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][pb_heading el_title="Emirgan Bilgisayar Servisi" tag="h3" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Emirgan Bilgisayar Servisi[/pb_heading][/pb_column][/pb_row]
Top