[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_image el_title="Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_file="images/11.png" image_alt="Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri" image_size="fullsize" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Etiler Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Etiler Bilgisayar Teknik Servisi

Etiler Bilgisayar Servisi

Etiler Bilgisayar Tamiri

Etiler Teknik Servisi

Etiler Apple Servisi

Etiler Apple Tamiri

Etiler Apple Bayisi

Etiler Apple

Etiler Mac Servisi

Etiler Mac Tamiri

Etiler İpod Servisi

Etiler İpod Tamiri

Etiler İphone Servisi

Etiler İphone Tamiri

Etiler Tablet Pc Servisi

Etiler Tablet Pc Tamiri

Etiler Tablet Bilgisayar Servisi

Etiler Tablet Bilgisayar Tamiri

Etiler Notebook Tamiri

Etiler Notebook Servisi

Etiler Notebook Teknik Servisi

Etiler Laptop Tamiri

Etiler Laptop Servisi

Etiler Laptop Teknik Servisi

Etiler Adsl Kurulumu

Etiler Fiber İnternet Kurulumu

Etiler Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Etiler Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Etiler Web Sayfası Tasarımı

Etiler Web Tasarımı

Etiler Bilgisayar Satışı

Etiler Notebook Satışı

Etiler Kurumsal Bakım Anlaşması

Etiler Data(Veri) Kurtarma

Etiler Bilgisayarcı

Etiler Bilgisayar

Etiler Bilgisayarcılar

Etiler Kartuş Dolumu

Etiler Toner Dolumu

Etiler Bilgisayar Satın al

Etiler Tamirci

Etiler Servisi

Etiler Yazıcı Tamiri

Etiler Bilgisayar Servisleri

Etiler Bilgisayar Onarımı

Etiler Bilgisayar Bakımı

Etiler Bilgisayar Format Servisi

Etiler Bilgisayar Desteği

Etiler Bilgisayar Yedek Parçası

Etiler Yerinde Bilgisayar Servisi

Etiler Evlere Bilgisayar Servisi

Etiler işyerlerine Bilgisayar Servisi

Etiler Pc Servisi

Etiler Pc Servisleri

Etiler Pc Tamiri

Etiler Pc Tamircisi

Etiler Pc Teknik Servisi

Etiler Pc Onarımı

Etiler Pc Bakımı

Etiler Pc Yedek Parçası

Etiler Laptop Lcd Tamiri

Etiler Notebook Ekran Tamiri

Etiler Notebook Formatı

Etiler Bilgisayar Bakım Anlaşması

Etiler Notebook Yedek Parça

Etiler Dizüstü Servisi

Etiler Masaüstü Bilgisayar Servisi

Etiler Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Etiler Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Text 2" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Etiler semti ve İstanbul’un tüm diğer semtlerine sağladığımız teknik destek ile sizlere bilgisayar tamiri, notebook tamiri,server kurulumu ağ kurulumu kartuş toner dolumu ve alım satım  veri kurtarma, web çözümleri, yazılım problemleri, tüm markaların parça tedariği ve daha bir çok konuda teknik destek ekibimiz ayağınıza gelerek size hızlı ve güvenilir çözümler sunacaktır.İstanbulbilgisayartamircisi.com birçok markanın özel servis yetkisini bulundurmaktadır.  Bunun yanı sıra her hangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalmış ürünler için de piyasadaki en ekonomik ve en kaliteli servis hizmeti verilmektedir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Etiler bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Etiler Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Etiler bilgisayar servisi hizmeti sadece Etiler civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Etiler bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Etiler BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Etiler bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Etiler bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Etiler BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Etiler bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Etiler bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Etiler BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Etiler Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Etiler Bilgisayar Servisi ile Etiler bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top