[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Ferahevler Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Ferahevler Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Ferahevler Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Ferahevler Bilgisayar Teknik Servisi

Ferahevler Bilgisayar Servisi

Ferahevler Bilgisayar Tamiri

Ferahevler Teknik Servisi

Ferahevler Apple Servisi

Ferahevler Apple Tamiri

Ferahevler Apple Bayisi

Ferahevler Apple

Ferahevler Mac Servisi

Ferahevler Mac Tamiri

Ferahevler İpod Servisi

Ferahevler İpod Tamiri

Ferahevler İphone Servisi

Ferahevler İphone Tamiri

Ferahevler Tablet Pc Servisi

Ferahevler Tablet Pc Tamiri

Ferahevler Tablet Bilgisayar Servisi

Ferahevler Tablet Bilgisayar Tamiri

Ferahevler Notebook Tamiri

Ferahevler Notebook Servisi

Ferahevler Notebook Teknik Servisi

Ferahevler Laptop Tamiri

Ferahevler Laptop Servisi

Ferahevler Laptop Teknik Servisi

Ferahevler Adsl Kurulumu

Ferahevler Fiber İnternet Kurulumu

Ferahevler Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Ferahevler Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Ferahevler Web Sayfası Tasarımı

Ferahevler Web Tasarımı

Ferahevler Bilgisayar Satışı

Ferahevler Notebook Satışı

Ferahevler Kurumsal Bakım Anlaşması

Ferahevler Data(Veri) Kurtarma

Ferahevler Bilgisayarcı

Ferahevler Bilgisayar

Ferahevler Bilgisayarcılar

Ferahevler Kartuş Dolumu

Ferahevler Toner Dolumu

Ferahevler Bilgisayar Satın al

Ferahevler Tamirci

Ferahevler Servisi

Ferahevler Yazıcı Tamiri

Ferahevler Bilgisayar Servisleri

Ferahevler Bilgisayar Onarımı

Ferahevler Bilgisayar Bakımı

Ferahevler Bilgisayar Format Servisi

Ferahevler Bilgisayar Desteği

Ferahevler Bilgisayar Yedek Parçası

Ferahevler Yerinde Bilgisayar Servisi

Ferahevler Evlere Bilgisayar Servisi

Ferahevler işyerlerine Bilgisayar Servisi

Ferahevler Pc Servisi

Ferahevler Pc Servisleri

Ferahevler Pc Tamiri

Ferahevler Pc Tamircisi

Ferahevler Pc Teknik Servisi

Ferahevler Pc Onarımı

Ferahevler Pc Bakımı

Ferahevler Pc Yedek Parçası

Ferahevler Laptop Lcd Tamiri

Ferahevler Notebook Ekran Tamiri

Ferahevler Notebook Formatı

Ferahevler Bilgisayar Bakım Anlaşması

Ferahevler Notebook Yedek Parça

Ferahevler Dizüstü Servisi

Ferahevler Masaüstü Bilgisayar Servisi

Ferahevler Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][pb_heading el_title="Ferahevler Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Ferahevler Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="50" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Ferahevler Bilgisayar tamircisi olarak yerinde bakım onarım servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız her marka bilgisayar tamiri ,laptop,notebook,netbook ,yazıcı tamiri yapmaktadır ve ayrıca kartuş toner dolumu, ağ kurulumu, server kurulumu, internet modem kurulumu, güvenlik kamera sistemi ve alarm sistemleri hizmetinizde vermektedir. İşinde uzman teknik ekibimizle değerli müşterilerimizin sıkıntılarını hızlı bir şekilde güzel bir çalışma ahlakıyla sunuyoruz.
Kurumsal teknik destek ekibimiz işinin en yoğun olduğu anda bile müşterilerimizden gelen sıkıntıları dinleyerek çözüm yollarını anlatarak yardımcı olacaktır. Ferahevler İstanbul Bilgisayar Servisi. Adından da anlaşıldığı gibi yerinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Bilgisayarınızı kapı kapı dolaştırmanıza lüzum kalmıyor, biz gelip yerinde inceleyip lüzumlu onarım ve güncellemeyi yapıyoruz. 7 gün 24 saat davetiye merkezimizi arayabilir, teknik servis hizmeti dışında internet hizmetlerden de faydalanabilirsiniz. Adresinize en yakın personelimiz yönlendireceğiz, bilgisayarınız amacıyla çağırı merkezimiz bozukluk ile ilgili sizden bilgi alıp fiyat verecektir ve onayınız dahilin de onarım gerçekleştireceğiz. Ek olarak değişimi yapılan parçalar varsa, 3 ay parça garantisi veriyoruz. Bilgisayarınız ağır mı çalışıyor? Daha yüksek performansa mı ihtiyac var? Hemen bizi arayın, eksper personelimiz ayağınıza gelsin. Size de onarım ardından tabiri caizse jet gibi bilgisayarınızda takılmak kalsın. 212 222 67 67

Asus notebooklarınız amacıyla destek veren bilgisayar teknik servis Ferah evler sizlere asus bilgisayar bozukluklarında ücretsiz bozukluk belirlenmesi yapıyor. Asus laptopunuzu getiriyorsunuz. Biz de bozukluk belirlenmesiniz ücretsiz yapıyoruz ve size aşağı yukarı onarım ücretini söylüyoruz. Siz de isterseniz onarım ettiriyor isterseniz laptopunuzla beraber geri dönebiliyorsunuz bu hizmeti Bilgisayar Teknik Servis Ferah evler sunmaktadır.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Ferahevler bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Ferahevler Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Ferahevler bilgisayar servisi hizmeti sadece Ferahevler civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Ferahevler bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Ferahevler BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Ferahevler bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Ferahevler bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Ferahevler BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Ferahevler bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Ferahevler bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Ferahevler BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Ferahevler Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Ferahevler Bilgisayar Servisi ile Ferahevler bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top