[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="İstinye Bilgisayar Servisi " image_file="images/11.png" image_alt="İstinye Bilgisayar Servisi " image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

İstinye Bilgisayar Servisi

İstinye Bilgisayar Tamiri

İstinye Bilgisayar Teknik Servisi

İstinye Bilgisayar Tamircisi

İstinye Bilgisayar Tamircileri

İstinye Bilgisayarcılar

İstinye Yerinde Bilgisayar Tamiri

İstinye Notebook Tamiri

İstinye Laptop Tamiri

İstinye Laptop Servisi

İstinye Notebook Servisi

İstinye Laptop Teknik Servisi

İstinye Notebook Teknik Servisi

İstinye Notebook Servisleri

İstinye Laptop Servisleri

İstinye Bilgisayarcı

İstinye Dizüstü Bilgisayar Tamiri

İstinye Bilgisayar Formatı

İstinye Bilgisayar Bakımı

İstinye Bilgisayar Onarımı

İstinye Bilgisayar Yedek Parçası

İstinye Pc Servis

İstinye Pc Teknik Servisi

İstinye Pc Servisleri

İstinye Pc Tamircisi

İstinye Bilgisayar Bakımı

İstinye Bilgisayar Yedek Parça

İstinye İşyerlerine Bilgisayar Servisi

İstinye Evlere Bilgisayar Servisi

İstinye Ucuz Bilgisayarcı

İstinye Acil Bilgisayarcı

[/pb_text][pb_heading el_title="İstinye Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]İstinye Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_text el_title="İstinye Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="50" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Bilgisayar Servisi İstinye İstinye mahallesi Bilgisayarcı, ihtiyaçlarınıza yerinde bilgisayar servisi yetişiyor. Bilgisayarınızda bozukluk mı var? Kasadan ses mi geliyor? Çok ağır mı çalışıyor? Hemen çözelim, yerinde bilgisayar servisinin başka firmalardan değişik kılan ayağınıza geliyor olması, 7 gün 24 saat davetiye merkezimizi aradığınız takdirde, adresinize en yakın eksper teknik servis ekibimiz size yönlendiriliyor. Sorun kısa sürede sizden önbilgi alarak basitçe tespit ediliyor. Bilgisayarınızın değişmesi gereken parçası varsa değiştiriliyoruz. Yazılımsal bir sorunu var ise gideriliyor. İstanbul Bilgisayar Tamircisi, İstinye bilgisayar onarımının dışında İstanbul çapında neresinde olursanız olun teknik servis hizmeti veriyoruz. Firmamızdan aldığınız hizmet ardından bilgisayarınızdan lüzumsuz yazılımlar temizliyoruz, virüs hijyeni kliği yapılır ve ilk günkü performansına kavuşturulur. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir, bilgisayarınızın bozuksa ne olursa olsun sonuca ulaşmadan hizmet yarıda bırakılmaz. 212 222 67 67

İstinye bilgisayar teknik servisi, doğru seçim olacaktır. Çünkü iyi bir servis deneyimli personele sahip olmalıdır. İyi bir servis sözünü yerine getirmeli süratli bir şekilde problemleri çözmelidir. İyi bir teknik servis. Müşteriyi sabırla dinlemeli ve onarım ücretlerini minimum düzeyde tutabilmelidir. Bilgisayar Teknik Servis İstinye sizlere en uygun çözümleri sunabilecek bir servistir.

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini İstinye bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

İstinye Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz İstinye bilgisayar servisi hizmeti sadece İstinye civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

İstinye bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

İstinye BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda İstinye bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

İstinye bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ İstinye BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. İstinye bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız İstinye bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları İstinye BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

İstinye Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. İstinye Bilgisayar Servisi ile İstinye bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top