[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Nişantaşı Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Nişantaşı Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Nişantaşı Bilgisayar Tamir Servisi

Nişantaşı Notebook Tamir Servisi

Nişantaşı Apple Tamir Servisi

Nişantaşı Hard disk Dosya Kurtarma

Nişantaşı Network & Ağ Kurulumu

Nişantaşı Yıllık Bakım Anlaşması

Nişantaşı Antivirüs Satış ve Destek

Nişantaşı Lisanslı Yazılım Desteği

Nişantaşı Notebook ekran değişimi

Nişantaşı Yerinde bilgisayar onarımı

Nişantaşı Adsl Modem Kurulumu

Nişantaşı Notebook Fan bakımı

Nişantaşı Server Kurulum hizmeti

Nişantaşı Notebook servisi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Nişantaşı Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Nişantaşı Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Nişantaşı Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="64" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Nişantaşı Bilgisayar Servisi bölümünde eksper ekibimizle donanım, işletim sistemleri, etraf birimleri ve taşınabilir bölge problemlerinıza profesyonel teknik destek sunuyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne Nişantaşı Bilgisayar Tamiri onarımının ve bakımının yanı sıra emniyet sistemleri ve network alanlarında da hizmet vermekteyiz. Bilgisayar teknik servis sırasında verilerinizin güvenliğini ve mahremiyetini garanti ediyoruz. İstisnai hallerde Nişantaşı Bilgisayar Tamiri ücreti belirleme edilen fiyatın üstüne çıkarsa, telefonla arayıp hali bildirip onayınıza sunuyoruz. Onay vermeniz halinde bozukluk belirleme işlemleri devam ediyor. Sorunlarınıza kalıcı ve uzun vadeli çözümler üretiyoruz. Arızalı mamülünüzü adresinizden alıyor adresinize teslim ediyoruz. Profesyonel desteğin avantajlarından faydalanmak amacıyla bizi arayın 0212 222 67 67Nişantaşı Bilgisayar servis ve onarım işlemlerinizi yerinde çözüm seçeneği ile sizlere sunmaktadır. Ofisinizde, işyerinizde ya da evinizde diz üstü bilgisayarınızın ya da masa üstü bilgisayarınızın bozukluk yapması halinde sizlere 7/24 yerinde servis imkânı ile hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Siz müşterilerimiz bizlere internet üzerinden ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Nişantaşı Bilgisayar servisi sizlere sağladığı bütün servislerini garanti kapsamında sizlere ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin mağduriyetini gidermek amacıyla bundan sonra hafta içleri bulunduğu gibi cumartesi ve Piyasa günleri de hizmet sunmaktayız.

Nişantaşı bilgisayar onarımi hizmeti sağladığı gibi donanım ve program ekipmanları satışını da sunmaktadır. Bilgisayar, faks makinesi, yazıcı, mouse, klavye, hoparlör, tarayıcı, fotokopi makinesi ve kartuş dolumu işlemlerini de yapmaktadır. Siz müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak bizim işimizdir. Her türlü desteği alabilmek amacıyla; İstanbul Bilgisayar Tamircisi adresimizden ya da 0212 222 6767 numaralı telefon numaramızdan bizlere ulaşarak, müşteri temsilcilerimizden lüzumlu verilere ve bütün sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Hem de Nişantaşı Bilgisayar servisi olarak bütün bu hizmetleri ideal fiyat güvencesinde sizlere sunmaktayız.

Nişantaşı semtinde bulunduğu gibi bütün İstanbul ilçelerimize hizmetimizi götürmekteyiz. Sunmuş bulunduğumuz hizmetler yalnızca bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Web tasarımı, hosting hizmetleri, uzak masa üstü bağlantıları ile çözüm üretme, dışardan destek, bilgisayar format işlemleri, kurulum ve güncellemeler gibi bütün bu hizmetleri de sunmaktayız. Hedefimiz müşteri memnuniyeti merkezli çalışan personel kadromuz ile sizlere en iyi hizmeti, en ideal fiyat ve garanti ile sunmaktır. Nişantaşı Bilgisayar servisi sizlere hizmet sunmaktan sevinç duyar.

 

Televizyon ve beyaz eşya konusu ile ilgili büyük başarılara imza atan lg notebook da üretmekte fakat Türkiye’de bilinirliği çok değil. Yine de her türlü markaya hizmet vermeyi ilke edinmiş olan bilgisayar teknik servis Nişantaşı lg notebook konusu ile ilgili da sizi yalnız bırakmıyor tecrübeli personeli ile amacıyladen çıkılmaz problemleri bile başarı ile çözüyor. Bilgisayar Teknik Servis Nişantaşı ‘na kesinlikle bekleriz.

[/pb_text][pb_heading el_title="Nişantaşı Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h3" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Nişantaşı Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][/pb_column][/pb_row]
Top