[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Tarabya Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Tarabya Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Tarabya Bilgisayar Tamir Servisi

Tarabya Notebook Tamir Servisi

Tarabya Apple Tamir Servisi

Tarabya Hard disk Dosya Kurtarma

Tarabya Network & Ağ Kurulumu

Tarabya Yıllık Bakım Anlaşması

Tarabya Antivirüs Satış ve Destek

Tarabya Lisanslı Yazılım Desteği

Tarabya Notebook Ekran Değişimi

Tarabya Yerinde Bilgisayar Onarımı

Tarabya Adsl Modem Kurulumu

Tarabya Notebook Fan Bakımı

Tarabya Server Kurulum Hizmeti

Tarabya Notebook Servisi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Tarabya Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Tarabya Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Tarabya Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="50" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Tarabya Bilgisayar servisi Tarabya’da siz müşterilerimize bilgisayar tamiri servisi olarak hizmetinizdedir. Sayın değerli müşterim eğer bir bilgisayarınız yada notebook vs. varsa aynı zamanda sürekli sorun çıkaran bir makineye sahipsiniz demektir.

Artık bilgisayarınızı alıp kapı kapı bilgisayar tamircisi aramanıza gerek kalmayacak boşuna yorulmayın Tarabya’da artık sizin özel Tarabya Bilgisayar tamirciniz var. Bilgisayar tamiri olarak Tarabya’da ve mahalle semtlerinde işinde uzman teknik ekibimiz ile gezici servis profesyonel kadromuz bulunmaktadır.

Taraba Bilgisayar Tamircisi 7 gün 24 saat hizmetinizde olarak ve artık sorunlu bilgisayarlarınıza sorunsuz hızlı tamir ederek mazeret bırakmayan gezici servis ekibimizle çalışmaktan pişman olmayacaksınız haddine memnum kalacaksınız bunu bizimle çalışarak anlayacaksınız. Eğer bir bilgisayarınız varsa, aynı zamanda sürekli size sorunlar çıkaracak bir makineye sahipsiniz demektir. İstanbul Bilgisayar Tamircisi Firmamız Tarabya’da Bilgisayar tamircisi olarak bilgisayar tamiri ve onarım bakımını, notebook tamiri, tablet tamiri, LCD monitör tamiri, veri kurtarma, format atma, yedek parça değişimi, yazıcı tamiri, kartuş toner dolumu, internet modem kurulumu, server ağ kurulumu, sunucu kurulumu, gerekli mail Outlook kurulumu-posta ayarları, web tasarım site hosting hizmetlerini siz müşterilerimiz için çalışmaktadır. Ayrıca firmamızda sıfır, ikinci el yedek parça ve bilgisayar notebook,yazıcı,tablet gibi ürünlerde alım-satımı yapmaktadır. Tarabya bilgisayar tamiri olarak siz müşterilerimize güler yüzümüzü ve müşteriye olan ilgimizi hiçbir zaman yitirmedik ve yitirmeyiz sizlere özel servis imkanlarıyla üstün teknoloji ürünler ile kullanarak hızlı bir tamirci olarak çalışmaktayız. Tarabya Bilgisayar servisi sizlere bundan sonra daha etkin ve geliştirmiş bulunduğu personel kadrosu ile hitap etmektedir.

Tarabya semtinde olan müşterilerimizle de sınırlı kalmayıp İstanbul’ un bütün ilçe ve semtlerine kaliteli hizmetimizi götürmekteyiz. Tarabya Bilgisayar servisi yalnızca bilgisayarlarınızın arızalarıyla değil, bütün büro donanım ve program ekipmanlarınızın da onarımını gerçekleştirmektedir Tarabya Bilgisayar servisine. Nereden mi ulaşabilirsiniz? Bu probleminizi yanıtı; 0212 222 6767 numaralı etkileşim hattımızda ya da İstanbul Bilgisayar Tamircisi internet adresimizden bize ulaşabilir, her türlü bilgisayar probleminiz amacıyla müşteri talep formunu yaratarak bizden teknik destek talep edebilirsiniz.

Tarabya Bilgisayar olarak siz müşterilerimizin memnuniyeti bizler amacıyla çok önemlidir. Onun amacıyla yerinde servis imkânı sağlayarak, sizin bütün probleminizi evinizde, işyerinizde ya da büronuzda çözümlen diriyoruz. Uzman ekibimiz ile ayağınıza kadar getirdiğimiz bu servis amacıyla ücretlerimizi minimize ederek sizi kazanmayı hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki; sizin memnuniyeti ve tavsiyeleriniz ile çoğu mağdur olan şahıslara yetişmemiz söz hususu olacaktır. Tarabya Bilgisayar onarım yaptığı her parçanın garantisini sunmaktadır. Ve yine edebilecek her türlü problem amacıyla garanti kapsamında hiçbir ücret talep etmeksizin sizin problemini çözümlemekteyiz. Bu yüzden tercih nedeni bulunduğumuzun farkındayız.

Tarabya halkına verdiğimiz bu güvenilir hizmet ile bundan sonra bütün İstanbul halkını da hedeflemekteyiz. Sağlamış bulunduğumuz istihdamla da çoğu personelimize kazanç sağlamaktayız. Siz müşterilerimiz Tarabya Bilgisayar’ı arayarak hiç pişman olmayacaksınız. Garantimiz sözümüzdür. Sizlerin talebinden sonra aynı gün içeresinde en geç 1 saat içeresinde geri dönüş sağlanmaktadır.

Notebook tablet ikilemini yaşayanlar amacıyla en basit çözüm yolu hangi nedenle kullanacaksınız sorusunu sormaktır. Bu bozukluğun yanıtı notebook ya da tablet seçiminizi etkiler şayet yoğun prosedürü kuvveti gerektiren işler yapacaksanız muhakkak notebook almalısınız. Notebook teknik servisi de seçimlerinizde önemlidir bu noktada notebook servisi gereksiniminiz bulunduğunda bilgisayar teknik servis Tarabya servisini kullanabilirsiniz. Bilgisayar Teknik Servis Tarabya yalnızca notebook değil yazıcılar ve fotokopi makinelerinde da yanınızda.

[/pb_text][pb_heading el_title="Tarabya Bilgisayar Servisi" tag="h3" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Tarabya Bilgisayar Servisi[/pb_heading][/pb_column][/pb_row]
Top