[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Ulus Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Ulus Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Ulus Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Ulus Bilgisayar Teknik Servisi

Ulus Bilgisayar Servisi

Ulus Bilgisayar Tamiri

Ulus Teknik Servisi

Ulus Apple Servisi

Ulus Apple Tamiri

Ulus Apple Bayisi

Ulus Apple

Ulus Mac Servisi

Ulus Mac Tamiri

Ulus İpod Servisi

Ulus İpod Tamiri

Ulus İphone Servisi

Ulus İphone Tamiri

Ulus Tablet Pc Servisi

Ulus Tablet Pc Tamiri

Ulus Tablet Bilgisayar Servisi

Ulus Tablet Bilgisayar Tamiri

Ulus Notebook Tamiri

Ulus Notebook Servisi

Ulus Notebook Teknik Servisi

Ulus Laptop Tamiri

Ulus Laptop Servisi

Ulus Laptop Teknik Servisi

Ulus Adsl Kurulumu

Ulus Fiber İnternet Kurulumu

Ulus Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu

Ulus Network(Ağ) Kurulumu ve Desteği

Ulus Web Sayfası Tasarımı

Ulus Web Tasarımı

Ulus Bilgisayar Satışı

Ulus Notebook Satışı

Ulus Kurumsal Bakım Anlaşması

Ulus Data(Veri) Kurtarma

Ulus Bilgisayarcı

Ulus Bilgisayar

Ulus Bilgisayarcılar

Ulus Kartuş Dolumu

Ulus Toner Dolumu

Ulus Bilgisayar Satın al

Ulus Tamirci

Ulus Servisi

Ulus Yazıcı Tamiri

Ulus Bilgisayar Servisleri

Ulus Bilgisayar Onarımı

Ulus Bilgisayar Bakımı

Ulus Bilgisayar Format Servisi

Ulus Bilgisayar Desteği

Ulus Bilgisayar Yedek Parçası

Ulus Yerinde Bilgisayar Servisi

Ulus Evlere Bilgisayar Servisi

Ulus işyerlerine Bilgisayar Servisi

Ulus Pc Servisi

Ulus Pc Servisleri

Ulus Pc Tamiri

Ulus Pc Tamircisi

Ulus Pc Teknik Servisi

Ulus Pc Onarımı

Ulus Pc Bakımı

Ulus Pc Yedek Parçası

Ulus Laptop Lcd Tamiri

Ulus Notebook Ekran Tamiri

Ulus Notebook Formatı

Ulus Bilgisayar Bakım Anlaşması

Ulus Notebook Yedek Parça

Ulus Dizüstü Servisi

Ulus Masaüstü Bilgisayar Servisi

Ulus Bakım Sözleşmesi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Ulus Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Ulus Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Ulus Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="64" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Ulus Bilgisayar Servisi yerinde bakım hizmeti,Ulus  bölgesinde ulus'un bulunduğu bütün semtlere mahalle ve ilçe semtlerine bilgisayar servisi hizmeti vermekteyiz.Bilişim sektörünün en çok kullanılan,bilgisayar,yazıcı,notebook,netbook,bilgisayarlarını onarım ediyoruz ve yerinde hizmet veriyoruz.

Ulus Bilgisayar onarım ve servis işlerinizi yerinde vermiş bulunduğu hizmetler ile daha da genişletmiş olup, siz müşterilerinin memnuniyetini önemseyerek, hassas personel kadrosuyla daha da etkin olmak amacıyla çabalamaktadır. Ulus Bilgisayar servisi çağırmak amacıyla, bize erişebileceğiniz internet adresimiz. İstanbul Bilgisayar Tamircisi dir. Hem de 0212 222 6767 i arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Siz müşterilerimize verdiğimiz hizmetlere yalnızca bilgisayar servis işlemleri ile de sınırlı kalmamaktadır. Her türlü bilgisayar donanım ve program araçları temini ile de sizlere destek vermekteyiz. Uygun fiyat ve garantili destek sunmaktayız. Ulus bilgisayar onarımi doğrulusunda yapılan her türlü onarım ve servis işlemlerinde yapmış bulunduğu servisinde sağlamış bulunduğu bütün parçalar amacıyla garanti sağlamaktadır. Ulus Bilgisayar sizlere sunmuş bulunduğu yerinde servis imkânı ile sizi dışarıda bilgisayarcı arama eziyetinden de kurtarmaktadır. Siz bozukluknız hemen vermiş bulunduğumuz etkileşim numaramızdan müşteri temsilcilerimize ulaşıp; bilgisayarınız ile alakalı şikâyetinizi bildirerek, müşteri servis isteği formu yaratarak servis imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Hem de her türlü fiyat ve bilgisayarınızın bozukluğu ile alakalı bilgi alabilmek amacıyla de bizlere vermiş bulunduğumuz telefon numaramızdan ya da internet adresimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ulus Bilgisayar sizlere teknik destek sözleşmesi olanağı ile ideal fiyatlarda senelik ve aylık olmak üzere destek hizmetleri sunmaktadır. Hosting hizmetleri, internet sitesi tasarımı hizmetleri, internet sitesi güncelleme işlemleri, seo optimizasyon hizmetleri, alan adı tescil, kartuş ve toner dolumu, bilgisayar programları kurulumu ve teknik destek hizmetlerinizi garantili olarak işinde eksper destek elemanlarımızla sağlamaktayız.

Bilgisayar teknik servisi Ulus, yalnızca notebook onarımi yapmamakta aynı vakitte netbooklarınızın da onarım bakım ve kalibrasyon işlemlerini yapmakta, bu noktada netbook bozukluk belirlenmesi ve onarımi amacıyla bilgisayar teknik servis Ulus’a ulaşabilirsiniz. Tecrübeli kadrosuyla başarılı neticeler almaya hazır olun. 

Servis Hizmeti Verdiğimiz ürünler

Notebook & Laptop ve Masaüstü bilgisayar,laptop,yazıcı,tarayıcı,v.b tamirlerini Ulus bilgisayar teknik servisi kapsamaktadır. Tüm bilgisayarın bakım, onarım ve yedek parça işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Muhasebe Programları Servis ve Satış Hizmeti

Ulus Bölgesine verdiğimiz bilgisayar servis hizmeti ile kullandığınız eta, logo, mikro,netsis ticari programların açılmamasından, ağ bağlantılarından, sql den kaynaklı arızalar, devir işlemleri vb. gibi sorunlarınızda bizi arayıp servis talebinde bulunabilirsiniz.

Aynı şekilde logo, mikro, eta, netsis gibi muhasebe programlarının satış ve kurulum hizmetinide vermekteyiz.

Yerinde Servis Hizmeti

Vermiş olduğumuz Ulus bilgisayar servisi hizmeti sadece Ulus civarındaki bilgisayarı arızalanan müşterilemiz için geçerlidir.

Ulus bölgesine özel servis ekibimiz vardır. Bu sayede sorunlarınız hızlı bir şekilde deneyimli personellirimiz ile çözülmüş olacaktır.

Ulus BİLGİSAYAR SERVİSİ UZAKTAN YARDIM

Acil veya küçük arızalar olduğunda Ulus bölgesindeki müşterilemize internet üzerinden uzak masaüstü desteği ile bilgisayarınızı kontrol altına alıp hızlı bir şeklilde arızayı giderebilmekteyiz.

Ancak bu hizmetten bakım anlaşmalı müşterilerimiz yararlanabilir.

Telefonla Destek Hizmeti

Ulus bilgisayar servisi hizmetimiz ile sormak istediğiniz veya takıldığınız konularda Telefonla destek hizmeti vermekteyiz.

Bu sayede sorunlarınız en hızlı bir şekilde sonuca kavuşcaktır.

GARANTİLİ Ulus BİLGİSAYAR SERVİSİ

Bilgisayarlarınızı garantili olarak tamir etmekteyiz. Ulus bilgisayar servisi ile aynı sorunu tekrarlanmayacak şekilde profesyonel ekiplerimiz ile tamir etmekteyiz.

Hiç bir sorun yaşamaksızın tekrar eskisi gibi hızlı bir şekilde kullanmaya devam edin.

Tamir Süreci

Masaüstü, Notbook veya Laptop bilgisayarlarınız Ulus bilgisayar Servisi hizmeti ile arıza talebi oluşturduğunuz gün içerisinde yerinde tamir işlemi yapılmaktadır.

Ancak bazı laptop, notebook modellerinin yedek parçasınının bulanma durumuna göre tamir süresi değişmektedir.

Yedek Parça Hizmeti

Bilgisayarlarınız bozulduğunda veyada yükseltmek için gerekli olan tüm marka ve model parçaları Ulus BİLGİSAYAR SERVİSİ hizmeti ile sıfır veya ikince el olarak temin etmekteyiz.

Bilgisayar Satış Hizmeti

İstanbul Bilgisayar Tamircisi olarak sadece tamir hizmeti değil aynı zamanda isteğiniz üzere istediğiniz şartlarda bilgisayar satışı yapmaktayız.

Bilgisayardan almadan önce mutlaka istanbul bilgisayar tamircisin'den teklif alınız. Verilen teklif istediğniz kriterlerde, son teknoloji, dayanıklı malzemelerden ve en uygun maliyet ile hazırlanıcaktır.

Ulus Bilgisayar Servisi ücreti

Servis Hizmeti fiyatları sorununuzun büyüklüğü ve kullanılan donanımsal parçaların fiyatlarına göre değişmektedir. Arayıp sorunlarınızı beyan ettiğinizde genel olan sorunlar için genel fiyat alabilmektesiniz.

Bakım Anlaşması

 

Eğer bilgisayarlarınız çok sık bozuluyor ise her defasında servis ücreti ödemek yerine, bakım anlaşması yaparak daha uygun maliyetle, ve rutin şekilde bakımları yapılır ve işleriniz aksamadan çalışmaya devam edebilirsiniz. Ulus Bilgisayar Servisi ile Ulus bölgesindeki müşterilemiz bu anlaşmadan yararlanabilir.

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top