[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_image el_title="Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi" image_file="images/11.png" image_alt="Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_text el_title="Anahtar Kelimeler" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Zincirlikuyu Bilgisayar Tamir Servisi

Zincirlikuyu Notebook Tamir Servisi

Zincirlikuyu Apple Tamir Servisi

Zincirlikuyu Hard disk Dosya Kurtarma

Zincirlikuyu Network & Ağ Kurulumu

Zincirlikuyu Yıllık Bakım Anlaşması

Zincirlikuyu Antivirüs Satış ve Destek

Zincirlikuyu Lisanslı Yazılım Desteği

Zincirlikuyu Notebook Ekran Değişimi

Zincirlikuyu Yerinde Bilgisayar Onarımı

Zincirlikuyu Adsl Modem Kurulumu

Zincirlikuyu Notebook Fan Bakımı

Zincirlikuyu Server Kurulum Hizmeti

Zincirlikuyu Notebook Servisi

[/pb_text][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi & Tamiri" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi & Tamiri[/pb_heading][pb_text el_title="Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi" width_unit="%" enable_dropcap="yes" dropcap_font_face_type="google fonts" dropcap_font_face_value="Oswald" dropcap_font_size="50" dropcap_font_style="bold" dropcap_font_color="#000000" appearing_animation="0" ]

Zincirlikuyu Bilgisayar servisi sizlere teknik destek ve bilgisayar onarım işleri sunmaktadır.Bilgisayarınızın, bilgisayar ekranınızın, yazıcınızın, faksınızın ya da her türlü bilgisayarınıza ait ekipmanlarınızın birinin bozulması ya da bozukluk yapması halinde Zincirlikuyu Bilgisayar olarak 7/24 siz müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Zincirlikuyu Bilgisayar Tamir işlemlerinizi garanti altında yapmaktadır. Ve her değişimini yaptığı parça amacıyla garanti sunmaktadır. Bilgisayarınızın aynı Hatay’ı vermesi halinde hiçbir ücret talep etmeden onarımını gerçekleştirmekteyiz. Siz müşterilerimizin hafta içi bulunduğu gibi cumartesi ve Piyasa günleri de mağduriyetini gidermek amacıyla hizmetimizi sunmaktayız. Bize 212 222 67 67 numaralı telefonumuzda ya da yerindbilgisayarservisi.net internet adresimizden her türlü istek, arzu, şikâyet ve temennileriniz amacıyla ulaşabilirsiniz. Aynı vakitte telefonda müşteri temsilcilerimizden bilgisayarınızın problemini anlatarak müşteri servis isteği formu oluşturabilirsiniz ya da internet adresimizden mail yolu ile de talep formu oluşturabilirsiniz.

Servis talep formu oluşturduktan kısa bir vakit zarfı amacıyla, maksimum 2 saat ortamında sizlere yerinde servis imkânı ile işyerinizde, ofisinizde ya da evinizde bozukluk yapan bilgisayarınızın problemini çözmeye gelmekteyiz. Her türlü sorunlarınızı vermiş bulunduğumuz telefon numarasından eksper personellerimizle paylaşabilir ve sorunlarınıza yanıt alabilirsiniz. Müşteri merkezli çalışan personelimiz, düzgün, hassas ve ahlaklı çalışması ile kalitemizin çıtasını daima yüksek nitelikte tutmaktadır. Bilgisayar ile alakalı bütün yedek parça, ekipmanlar, klavye, Mouse, ses sistemleri, faks, yazıcı ve yazıcınızın kartuş ve toner dolum işlemlerinizi yapmaktayız.

Zincirlikuyu Bilgisayar olarak sıfır dizüstü ve masaüstü bilgisayar satışı da yapmaktayız. Şirketler amacıyla program uygulamaları satışımızda mevcuttur.  

Zincirlikuyu bilgisayar teknik servis, batarya konusu ile alakalı sizi bilgilendiriyor Bataryalar bilgisayarların en sık Arızalanan ve yenilenmeye gereksinim duyan parçalarıdır. Bataryalar iki şekilde kullanılabiliyor 1. parça değişimi ile batarya yan endüstri ya da orijinali ile değiştiriliyor. 2. ise batarya şoklama ile bu da bataryanın ömrünü uzatıyor her iki olasılığı de deneyebilirsiniz. Bilgisayar Teknik Servis Zincirlikuyu size bu hususta yardımcı olacaktır.

[/pb_text][pb_heading el_title="Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi" tag="h3" text_align="inherit" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Zincirlikuyu Bilgisayar Servisi[/pb_heading][/pb_column][/pb_row]
Top