Notebookunuz Bozulduğunda Endişelenmeyin

Günümüzde noteboklar hepimizin işlerini çok daha kısa süre halletmelerini sağlayan son teknolojik sistemlerden biridir. noteboklarımız arızalandığı zaman en kısa zamanda ve güvenilir bir serviste tamiri için oldukça yoğun çabalar sarf edilir. Çünkü noteboklar pahalı olması nedeni ile servis kisvesi altında bir takım kötü niyetli insanları cezp edebilmektedir.

Firma olarak notebok servisi olarak bu sektörde temiz ve doğru iş yapma alın teri ile para kazanarak müşterilerimizi memnun etmek için hizmet vermekteyiz. Dürüstlük üzerine hizmet vermeye gayret gösterdiğimiz için ürününüzü teslim alırken size servis fişinizi vermekteyiz. Söz verdiğimiz günde gelerek çalışır halde tekrar bilgisayarınızı alıp güler yüzle ve mutlu bir şekilde servisimizden ayrılacaksınız.

Orijinal Değişim Önemli

Tamir işlemleri için tercih edeceğiniz notebok servisi gereken tamirat işlemleri için orijinal parça değişimi yapmaz ve ucuz ürünler kullanmayı tercih ederse kısa zaman sonra bilgisayarınız tekrar aynı arızayı verecektir. Firma olarak amacımız para kazanırken insanların güvenini de kazanmak olduğu için bize emanet bıraktığınız tüm ürünlerin parça değişimi veya gereken tüm tamirat işlemleri için orijinal ve uzun süre kullanacağınız parçalar kullanmaktayız.

Basit işlemler için bile kucak dolusu para almak yerine işimizin değeri kadar para alarak karşılığını tam manası ile vermeye çalışmaktayız. Genel olarak müşterilerimiz her zaman firmamızdan memnun ayrılırlar ve ürünün başka arızalarında yine bir sorun yaşamayacaklarından emin oldukları notebok servisi olan firmamızı tercih ederler.

Farklı Fiyatlara Aldanmayın

Piyasada var olan firmalara göz attığınız zaman hepsinin farklı fiyatlar sunduğunu fark edeceksiniz. Ancak iyi bir notebok kullanıcısı iseniz aşağı yukarı arızayı bilir ve ortalama bir araştırma yaparak firma ziyaretleri yaparsınız. Notebok servisi olarak en doğru ve şişirilmiş olmayan fiyatlarımızı gördüğünüz zaman doğru yerde olduğunuzu hemen hissedeceksiniz.

Teknolojik ürünlerin servisliğini yapan bazı firmaların parçaları değiştirme, orijinallik gözetmeme ve sürekli olarak işi erteleme gibi bazı sorunlar yaşattığı herkesçe bilinmektedir. Firma olarak biz en kısa zaman içinde ve gereken tüm değişim ve bakımlar doğru olarak yapılmış olarak teslimatlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Teknoloji alanında hizmet vermek, bilinmek ve tercih edilebilir olmak adına gereken hassasiyeti göstermekteyiz. Zaten notebok servisi olan firmamıza tamir için gelen pek çok ürünün kısa zamanda teslimi gerekmektedir. Bunun bilincinde olduğumuz için tüm bakım, onarım ve tamir işleri en azami süre içerisinde halledilmektedir. Elbette bu sektörde kendimizi öne çıkaracak pek çok farklı yanımız bulunmaktadır. Tecrübe etmek ve alanında uzman ekip arkadaşlarımızı görmek için servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Notebookunuza dokunacak her kişinin işini bilen uzaman kişiler olduğundan emin olabilirisiniz. Firma olarak büyümek ve tek olmak adına gereken tüm sertifikaları ve eğitimleri alan ekip arkadaşlarımız her zaman size hizmet vermek adına hazır beklemektedir. yaşadığınız arıza her ne olursa olsun tek tercihiniz bizim firmamız olsun…

Top