Server Servis Hizmeti

Yerinde Bilgisayar Servisi

Server Servis Hizmetleri Nedir?

Server, bilgisayar ağlarında kullanıcıların erişimine ve paylaşımına açık kaynakları ya da bazı servisleri çalıştıran bilgisayar birimlerine verilen isimdir. Sunucu aynı anda yüzlerce başka kullanıcının isteklerine yanıt verdiğinden performans olarak masa üstü bilgisayarlardan daha hızlı ve geniş depolama alanı içermektedir.

Serverlar bir ağ yönetmek, veri tabanı barındırmak dosya veya uygulama paylaşımı, e posta sayfaları birikimi gibi çeşitli amaçlarla kullanılabilir. Ayrıca server sayesinde kullanıcıları kısıtlama, denetleme ve gözetleme gibi imkanlara da sahip olunabilmektedir.

Server sistemleri firma adına iş, para ve zaman kayıplarını önleyip veri depolanmasını kolaylaştırır. Günlük yaşamda olduğu kadar iş hayatında da büyük önemi olan server hatalarında profesyonel ve müşteri memnuniyeti garantimiz ile server servis hizmetleri firmamız tarafından verilmektedir.

Profesyonel Server Servis Hizmetleri

Profesyonel hizmet veren servisimiz sayesinde iş hayatında yaşanabilecek olası iletişim bozukluklarının önüne rahatlıkla geçilebilmektedir. Uygun fiyata verilen bakım ve onarım sistemleri sonrasında serverlardan istenen performans alınabilmektedir. Profesyonel çözümler üreten çalışanlarımızın hata tespitini oldukça hızlı ve doğru yapması sonrası doğru şekilde tamir edilen sorunlara kısa süre içerisinde çözüm üretilmektedir.

Server servis hizmetleri için en önemli noktalardan biri güvenilir ve gizlilik ilkesiyle çalışan bir firma bulmaktır. Gizlilik konusunda oldukça profesyonel olan firmamız bu konuda da müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi sunmaktadır. Firmamızın servisinde kişisel veriler korunmakta ve tam gizlilik ilkesiyle hareket edilmektedir.

Server Servis Hizmetleri Fiyatları

Bilişim hizmeti verilirken birçok faktör devreye girmekte ve önem kazanmaktadır. Bunlardan ilki doğru ve tecrübeli bir ekiple çalışmaktır. Server servis hizmetleri konusunda oldukça emin adımlarla ilerleyen firmamız için doğru ekiple çalışmak çok önemlidir. Servis hizmeti için gelen müşterilerimizle açık ve dürüst iletişim sonrası yapılacaklar konusunda anlaşılıp hizmetlerimiz şeffaf bir şekilde verilmektedir.

Yanlış ekiple çalışıldığında ve yanlış tespit yapıldığında tamirat kısa vadede sağlansa bile uzun vadede daha zararlı bir işlem olabilmektedir. Bu nedenle müşterilerimize memnuniyet garantisi veren firmamıza güvenmeniz ve server hizmetlerimize kendinizi emanet etmeniz yeterlidir.

Server servisleri yeniden kurulum, bakım ya da hasar tespiti ve onarma gibi farklı şekillerde yapılabilmektedir. Bu işlemlerin garanti kapsamında olup olmadığı, işlemin niteliği, süresi ve büyüklüğü gibi birçok parametreye göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır.

Firmamız uygun fiyatlara server servis hizmetleri vermekte olup müşterilerimizle işlemi ayrıntılı olarak konuştuktan sonra bir fiyat taslağı ortaya koymaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman firmamız için ilk sırada olduğundan güvenli ve kaliteli bir hizmet vermek için ekibimiz sıkı çalışmaktadır.

Özellikle iş yaşamı ve profesyonel yaşamda çok büyük yeri olan ve eksikliğinde önemli sorunlar yaşanabilen server hizmetleri için tamamen güvenebileceğiniz firmamız tecrübeli ve gizlilik ilkesiyle hareket eden ekibimizle siz müşterilerimizi memnun etmek için çalışmaktadır.

Top