Tablet Servisi Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Tablet Bilgisayar Nedir?

Tablet bilgisayar ya da yalnızca tablet olarak adlandırılan cihazlar, tek bir ünitede ekran devresi ve bataryası bulunan mobil bilgisayarlardır. Parmak ve kalem hareketlerini algılayan, fare ve klavye ile kullanılabilen, kamera gibi ek özellikleri de olabilen cihazlardır. Sanal klavye eklentisi ve temel özelliklerin kontrolü için ekstra fiziksel tuşları da bulunabilir.

7 inç büyüklüğünde ya da daha büyük ekrana sahip olan cihazlara tablet denebilir. 20. Yüzyıl içinde geliştirilmeye başlayan bu cihazlar özellikle 2010 senesinden itibaren popüler olmuş ve günden güne bilgisayarlar ve akıllı telefonlar kadar hayatımızın içinde yer almaya başlamıştır. Bu kadar çok kullanılan ve bu nedenle bazı ihtiyaçları, sorunları olabilen cihazlara firmamız tablet servisi hizmeti sağlayarak %100 müşteri memnuniyeti garantili olarak çalışmaktadır. 

Günümüzde en popüler cihazlardan olan ve her yerde kullanılmaya başlayan tabletler beklenmeyen anlarda ve önemli zamanlarda arıza çıkararak kullanıcılar için ciddi problemlere sebep olabilmektedir. Bu tür durumlarda mutlaka profesyonel şekilde tablet servisi hizmeti veren bir firmadan yardım alınması gerekmedir.

Son derece hassas bir mekaniği olan ve profesyonel eller tarafından kontrol edilmesi gereken tablet cihazların arızasının iyi bir inceleme sonrası tespit edilmesi ve doğru onarım işleminin yapılması oldukça önemlidir. Arıza doğru tespit edilmediğinde ve yanlış noktalara temas edildiğinde sorun daha da büyüyebileceğinden firmamız gibi tecrübeli ve profesyonel tablet servisi garantisi veren emin ellerde tablet tamiri işlemlerini yaptırmanız güvenli olacaktır.

Tablet Servisi Hizmetleri

Tablet cihazların en sık sorun çıkaran bölgelerinden biri olan şarj yuvası kısmı firmamız tarafından en sık gerçekleştirilen tamirat işlemlerindendir. Tablette şarj etme sıkıntısı olduğunda ya da yavaş şarj sorunu gibi anormal durumlarda tamirat için bakılıp incelenmesi gereklidir. Ayrıca tablet dokunmatik ekranında şarj soketinde ya da ekran kartında da birçok hasar meydana gelebilmektedir.

Bu tür donanımsal ya da yazılımsal hatalar önemli olup doğru müdahale edilmesi gereklidir. Ekran arızalarının başlangıçta önemsenmeyip tamir edilmemesi ve arızanın büyüyerek iç ekranın da değişimini gerektirmesi gibi sorunlar sık yaşanmaktadır. Bu konuda tespit ve tamir konusunda uzman olan, tablet servisi hizmetinde ustalaşmış çalışanlara sahip firmamız tabletlerinizi ilk alındığı gün kadar sağlıklı ve temiz hale getirebilmek için elinden geleni yapmaktadır.

Tablet Servis Yedek Parça

Tabletlerde meydana gelen donanım ya da yazılım hataları sonucunda bozulan veya yenileri ile değişmesi gereken parçalar olabilir. Tüm bu parçaların değişimi ve sağlanması gibi hizmetleri garantili veren tablet servisi firmamız tablet bilgisayarlarınızı ilk günkü kadar temiz şekilde siz müşterilerimize teslim etmektedir.

Genel olarak dokunmatik ekranın kırılması, iç ekran kırılması, şarj soketi kırılması ya da yazılım sıkıntıları gibi sorunlar en sık görülen arızalardan olup büyük miktarda kullanıcı hataları sonucunda ortaya çıkmaktadır. Arızanın garanti kapsamında olup olmadığı incelendikten sonra müşterilerimiz ile iletişime geçilip bilgilendirme yapılmakta ve tamir işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Top