Küçükçekmece Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Küçükçekmece Bilgisayar Servisi & Tamiri

Bilgisayar bozulma durumlarında cihaz sahipleri genellikle en yakın servisi bulma arayışına girer. Fakat en yakındaki bilgisayar servisi ne kadar güvenilir olur bu tartışılır. Elektronik bir cihaz tamire verildiğinde cihaz sahipleri tedirgin olabiliyor. Bunun nedeni cihazın verildiği yerde cihazın çalınma ihtimali, tamir edilmemesi, tamir edilse dahi bir süre sonra tekrar bozulma yapması gibi nedenler. Tüm bunlar bir kullanıcı için oldukça doğal kararsızlıklardır. Fakat Küçükçekmece bilgisayar servisi & tamiriKüçükçekmece bilgisayar servisi & tamiri için bu durumlar söz konusu değildir. Küçükçekmece bilgisayar servisi & tamiri son derece güvenilir bir servistir. Bugüne dek tamir için bilgisayarını teslim eden kimsenin şikâyetçi olmadığı bir servistir.

Kullanım durumuna bağlı olarak bilgisayarlar ara ara bozulma yapabiliyor. Bu ev bilgisayarı ya da iş bilgisayarı olsa da bozulma nedeni değişkenlik gösterebilir. İş bilgisayarları daha sık kullanıldığından dolayı daha sık arıza verebiliyor. Bu durumda iş verilerinin kaybolmaması için bilgisayarın hızlıca tamir edilmesi ve işe geri kazandırılması gerekir. Küçükçekmece bilgisayar servisiKüçükçekmece bilgisayar servisi olabilecek en hızlı sürede bilgisayarınızı tamir edecektir.

Bilgisayar Bozulma Nedenleri

Bir bilgisayar herhangi bir sebepten ötürü bozulma yapabilir. Fan ısınması, ana kart yanması, ekran kırılması, ram bozulması, virüs bulaşması gibi nedenler bilgisayarda bozulma yapar. Bu durumu kimi zaman kullanıcılar tetikler, kimi zaman da kullanıma bağlı olarak cihaz hata verir. Bozulma nedeni ne olursa olsun bilgisayar tecrübeli ve başarılı birine tamir ettirilmelidir. Tamir ettirildikten sonra birde cihaza format atılabilir. Böylece eski bilgisayarınızla yeni bir cihaz gibi işlem yapabilirsiniz. En başarılı teknik destek kesinlikle Küçükçekmece bilgisayar tamiriKüçükçekmece bilgisayar tamiri tarafından yapılmaktadır. Cihaz tamiri için en uygun yer Küçükçekmece bilgisayar servisi & tamiridir.

Bilgisayarınızın garanti süresi dolduysa paniğe kapılmanıza gerek yok. Bilgisayar garanti süresinin dolması tamir edilemeyeceği anlamına gelmez. Küçükçekmece Bilgisayar Servisi & Tamiri her marka, her model bilgisayarı garantisine bakmadan tamir edebilir.

Ağ yapılandırma, server yazılımı kurma, firewall kurulumu, laptop klavye tamiri, işletim sistemi tamiri gibi birçok farklı bilgisayar arızası bu konuda uzman ve başarılı kişiler tarafından onarılmalıdır. Küçükçekmece laptop servisiKüçükçekmece laptop servisi içinde çalışan tüm ekip üyeleri bilgisayar konusunda profesyonel kişilerden oluşur. 

Her cihazın ve her sorunun fiyatlandırması farklı olur. Belirli bir fiyat verebilmek için servis çalışanlarının cihazı mutlaka görmesi gerekir. Küçükçekmece notebook tamiriKüçükçekmece notebook tamiri kesinlikle en uygun fiyatlara sahip yerlerden biridir.

bilgisayar servisibilgisayar servisi bireysel ve kurumsal firmalara çözümler sunar. Cihazınız yalnızca evde kullanılıyor da olabilir. Önemli olan cihazın ne için kullanıldığı değil neden arıza yaptığı ve nasıl onarılacağıdır. Bilgisayarınızı getirdikten sonra arızanın tespiti yapılır, sorun bulunur ve hızlıca çözüme ulaştırılır. En hızlı cihaz tamiri Küçükçekmece bilgisayar tamiricisiKüçükçekmece bilgisayar tamiricisi tarafından yapılmaktadır. 

Bilgisayar tamiri iki şekilde gerçekleşebilir. Biri yerinde çözüm diğeri de uzaktan destektir. Bilgisayara virüs bulaşması, program hatası gibi sorunlar geldiğinde bunlar uzaktan halledilebilir. Servis görevlisi bilgisayarınıza bağlanır. Bu durumda bilgisayar sizin önünüzde olsa da tüm içeriğe servis görevlisi hükmeder. Uzaktan çözüm her zaman iki taraf için de daha kolay ve hızlıdır. Ayrıca uzaktan yardım desteği 7 gün 24 saat gerçekleşebilecek bir hizmettir. Fakat bilgisayarda meydana gelen anakart, ekran sorunu gibi sorunlar uzaktan halledilebilecek sorunlar değildir. Bunlar için servis görevlisinin cihazı görmesi gerekir. Servis görevlisi cihazınızı gördükten sonra birkaç gün onarım için alabilir. Bu durumda kişilerin panik yapmasına gerek yoktur. Bilgisayar tamir edilerek sahibine sorunsuz bir şekilde iade edilir.

Yerinde çözüm servis görevlisinin iş yerinize gelmesiyle de gerçekleşebilir. Sorunlu cihaz masaüstü ise taşıma durumu sorun oluşturabilir. Birden fazla bilgisayarda arıza da çıkabilir. Bu durumda Küçükçekmece bilgisayar servisi & tamiri görevlisi işletmenize gelerek cihazınızı onarır. 

Bir bilgisayar yazılım ya da donanım hatası verebilir. Yazılım hataları uzaktan müdahale edilebilecek (sistemin hata vermesi vb.) arızalardır. Donanım hataları da servis görevlisinin bilgisayarı görmesi gereken arızalar verir. Bunlar genellikle hard disk bozulması, monitör bozulması, ekran kartı yanması gibi problemlerdir. Küçükçekmece bilgisayar servisi & tamiri alanında tecrübeli, uzman, bilgili, yaratıcı ve profesyonel bir ekibe sahiptir. Bilgisayarınızın onarımı için bilgili ve tecrübeli bir yer seçerseniz en kısa sürede sorununuz çözülür.

Alım-Satım İmkanı!

Siz müşterilerimize sadece bilgisayar tamir onarım değil her türlü hizmeti sunuyoruz. İster son donanımlarla oluşturulmuş isterseniz de istediğiniz özelliklerle sıfır bir bilgisayar seçeneği de sunmaktayız. Bunun yanı sıra ikinci el istediğiniz özelliklerde de bilgisayar seçenekleri var. Sizlerin de isteği üzerine eski bilgisayarınızın durumuna göre alınır ve değerlendirilir.

İstediğiniz özellikteki bilgisayarı en fazla 2 gün içinde evinize ya da iş yerinize teslim etmekte bulunmaktayız.

Yedek Parça Temini

Sizlere sunmakta olduğumuz yedek parçaların seçenekleri bulunmaktadır, İsteğe göre orijinal ürün ya da birinci sınıf kalite ürünler kullanmaktayız. Temin ettiğimiz her ürünün garantisi bulunmaktadır. Her marka bilgisayara uygun tüm parçaları mevcuttur. Parçanın elimize ulaşıp size hazır bir şekilde teslim etmemiz en fazla iki gün sürmektedir.

Bizim amacımız sizleri memnun ederek sorunsuz ve hızlı bir şekilde bilgisayarınızı sizlere en iyi şekilde teslim etmektir. Daha öncede dediğimiz gibi ister yerinde hizmet ile isterseniz de teknik servisimizde sorunu bulmak ve çözmek ile hizmetinizdeyiz.

 Nelere Dikkat Edilmeli?

Karşılaşacağınız bir çok sorun vardır. Bunlardan bazıları sistemsel sorun ve donanımsal sorundur. Bunlardan korunmanın en iyi yolu dikkatli davranmaktan başlar, bir güncelleme esnasında bilgisayarınızı kapatırsanız sistem çökmesi yaşayabilirsiniz ve içindeki bilgilerinizi kaybetmenize yol açabilir. Bilgisayarınıza taktıracağınız parçaların kaliteli olduğundan ve garantili olduğundan emin olunuz. Her ürünün farklı kaliteleri vardır, genellikle en kaliteli olan biraz da pahalı olabilir fakat bundan kaçınmayın çünkü kalitesiz bir parça takıldığında sizi yarı yolda bırakıp daha büyük sorunlara yol açabilir.

Top