Sarıyer Bilgisayar Servisi

Yerinde Bilgisayar Servisi

Sarıyer Bilgisayar Servisi & Tamiri

Bir bilgisayar donanım ya da yazılımla alakalı birçok arıza verebilir. Donanım sorunları; kasa kırılması, anakart sorunu, hard disk bozulması, ekran tamiri ve değişimi, fan temizleme, ekran kartı arızası, menteşe tamiri gibi sorunlardır. Yazılım sorunları ise, virüs bulaşması ve işletim sisteminin çökmesi gibi elle değil sistem üzerinden tamir edilebilecek sorunlardır. Sarıyer bilgisayar servisiSarıyer bilgisayar servisi şirketlerin ve ev kullanıcılarının bilgisayar arızalarına destek olur. Ev kullanıcıları genelde home office çalışanlar, film izleyen, müzik dinleyen veya bilgisayar üzerinden başka işlemler yapan kişilerdir. Şirketler ise tüm işlerini bilgisayarlar üzerinden yapar. Tüm şirket verileri bilgisayar hafızasında depolanır, bilgisayarlar sayesinde kayıtlar yapılır. Bu nedenle oldukça önem arz eden cihazlardır. Bu cihazlarda yaşanabilecek sorunlar bir işletmenin kayıp yaşamasına neden olabilir. Güvenilir bilgisayar tamir servisi bulmak günümüzde oldukça zordur. Bilgisayarın dilinden anlayan, elektronik aletler konusunda uzman, hızlı ve başarılı bilgisayarcılar bulmak için araştırma yapmaya gerek yok. Sarıyer bilgisayar tamiriSarıyer bilgisayar tamiri içinde çalışan tüm görevliler kesinlikle başarılı bilgisayar uzmanlarıdır. Sarıyer bilgisayar servisi & tamirinde çalışan tüm kadro profesyonel olarak çalışır.

Bilgisayarınızla ilgili veri kaybı yaşama durumunuzda panik yapmaya gerek yoktur. Kaybolan tüm veriler bulunabilir. Bunun için bilgisayarınızı teknik servise götürmelisiniz. Sarıyer notebok servisiSarıyer notebok servisi bugüne kadar verilen tüm işlerin altından başarıyla kalkmıştır. Yerinde tamir veya uzaktan bağlantı ile tüm cihazlarınızın tamiri yapılabilir. Uzaktan destek ile yerinde desteği birbirinden ayıran durumlar bilgisayarda meydana gelen hasara bağlıdır. Bilgisayar programları ya da virüs bulaşması vb. ile ilgili yaşanabilecek sorunlar servis yetkilisine bağlantı kodu verilerek uzaktan çözülebilir. Bunun dışında tadilat gerektiren; anakart, ekran, fan, kasa gibi arızalar yerinde destek ile çözülebilir. Bilgisayar servisleri genellikle yerinde destek veren yerlerdir. Bu şekilde cihazın tadilatı daha garanti olur. Ortaya çıkabilecek sorunlara elle müdahale edilebilir.

Bilgisayar Çeşitleri ve Tamiri

Cihazda meydana gelen hasar Sarıyer laptop tamiriSarıyer laptop tamiri tarafından tespit edilir. Daha sonra hasarın arıza ve fiyat bilgisi müşteriye iletilir. Fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra tamire başlanır. En kısa sürede tamir ve tadilat yapılarak cihaz sahibine iade edilir. Buradan sonra anlaşma sağlanırsa Sarıyer bilgisayar servisi & tamiriSarıyer bilgisayar servisi & tamiri her türlü sorunda destek sağlayabilir.

Birçok insan laptop, notebook ya da masaüstü bilgisayarında yaşanan arızalarda paniğe kapılır. İşlenen verilerin silineceğinden korkulabilir. Fakat bilgisayar tamiri yapılırken kesinlikle veriler silinmez. Bu konuda uzman olan tamir görevlileri verilerinizi kaybetmeden işlem yapar. Kaybolacağını düşündükleri esnada ise yedekleme yapılır.

Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri ram yükseltme, anakart arızası tamiri, veri yedekleme, format işletim sistemi kurulumu, virüs koruyucusu, ekran kartı tamiri,chipset tamiri, optik sürücü değişimi, ses kartı tamiri, laptop klavye değişimi, lcd/led ekran değişimi gibi birçok işlemi yapabilir. Bilgisayar arızaları korkulacak sorunlar değildir. Her işte olduğu gibi bu iştede uzman birini bulmak gerekir. En önemli ve büyük bilgisayar arızalarından, en küçük bilgisayar arızalarına kadar her türlü arıza Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri içinde çözülebilir.

İstanbul, içinde birçok bilgisayar servisi bulunan bir şehirdir. Bilgisayar arızası yaşayan kişiler genelde kendisine en yakın olan bilgisayar servisini tercih eder. Fakat en yakın bilgisayar servisini değil en uzman bilgisayar servisini bulmak gerekir. Bunun için de Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri sizlere yardım için hazırdır. Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri %100 orijinal ürünlerle tamir yapar. Sarıyer bilgisayar servisi & tamirine cihazınızı bırakırken güven sorunu yaşamazsınız. Bugüne dek çalınma gibi bir sorun ile kesinlikle karşılaşılmamıştır. Tüm müşteriler güven dahilinde cihazlarını emanet eder.

Cihazınızı teslim etmek için elle getirmenize gerek yoktur. bilgisayar servisibilgisayar servisi yalnızca Sarıyer bölgesindeki cihazların tamirine bakmaz. Cihazınızı teslim etmek için kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Kargo gönderimi yaparken cihazınız ile ilgili yaşanan sorunu, adınızı ve iletişim bilgilerinizi eklemeniz yeterli olur.

Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri garantisi devam eden veya garanti süresi sona ermiş tüm cihazların tamirini yapabilir. Her türlü sorunu çözebilen ekip üyeleri son derece başarılı kişilerden oluşmaktadır. En uygun fiyatlı bilgisayar tadilatlarını en iyi kalitede çözüme ulaştırabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Sarıyer bilgisayar servisi & tamiri çalışanları ile iletişime geçmek, sorununuzu anlatmak ve çözülmesini beklemektir.

Yerinde Verdiğimiz Hizmetler

Ağ kurulumu, Outlook e-posta kurulumu, yazıcı ve dosya paylaşımı, sunucu kurulumu, modem kurulumu, sistem kurulumu , virüs temizliği, veri kurtarma, hard disk değişimi, notebook parça değişimi, masaüstü bilgisayar parça değişimi ve onarım hizmetleri gibi bir çok hizmette bulunmaktayız. Eğer yerinde hizmet ile sorununuz düzelmez ise bilgisayarınız sizin de onayınızla alınır ve teknik servise getirilip daha detaylı bir şekilde bakılarak kısa süre içinde sorun düzeltilip tarafınıza tekrar teslim edilir.

Bilgisayarın Bozulma Nedenleri

Bilgisayarınız bozulduğunda genellikle kendimize sorduğumuz ilk şey Ne oldu şimdi buna? sorusudur. Oysa bilgisayarınız sizi yarı yolda bırakmışsa ve dinlenmeye çekilmişse bunun pek çok sebebi olabilir. Bu nedenlerin başında ise sıvı temaslarından kaynaklanan arızalar gelmektedir. Sıvı teması oldukça sıkıntılı bir durumdur. Bazen su, meyve suyu, çay, kahve gibi sıvıların klavye üzerine dökülmesi ile meydana gelen bozulmalar bazen de klavyenin temizlenmesi sırasında meydana gelmektedir. Özellikle püskürtülerek sıkılan deterjanlı sıvılar bilgisayarın ana kartına ciddi anlamda zarar vermektedir. Sıvı teması ile karşılaşır karşılaşmaz bilgisayar kapatılmalı ve yüzey tersine çevrilerek sıvının sitem içerisinde dolanmasına izin verilmemelidir. Kesinlikle sıvıya maruz kalan bilgisayar açılmamalı, uzman ellerin eline bırakılmalı, usta kişilere tamir ettirilmelidir.

Bilgisayar arızalarındaki bir diğer grup ise ekran arızalarıdır. Ekranlardaki çatlakların varlığı, onarılmadığı sürece bilgisayarınızı saf dışı bırakacak ve onu kullanılamaz hale getirecektir. Yine ekran üzerindeki lekeler de büyük çaplı sıkıntı yaratacak türdendir. Bu telefonlarda da sık karşılaşılan bir durumdur. Yeşil küçük bir leke olarak başlayan ekran zamanla ekranın tamamını kapsayacaktır. Bu durumda bilgisayarınızın en yakın bilgisayar tamiri ve servisi merkezine götürmeniz gerekmektedir. Ayrıca en sık karşılaşılan bilgisayar arızalarından biri de hard diskin yanması olayıdır ki bu durumda yapılacak tek şey servise gidip yeni bir hard disk taktırmaktır. Bunların dışında adaptörden, ölü piksellerden, dış kapak – monte kırıklarından, sabit disk hatalarına kadar pek çok neden bilgisayarınızın bozulmasına sebep olabilmektedir.

Top