ESET'in benzersiz lisanslama sistemi aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata!

Unilicense ile çoklu lisans sahibi kullanıcılar ESET çözümlerini istedikleri gibi karışık işletim sistemlerine dağıtabilirler.

SİZİN İÇİN TASARLANDI SADECE KURUN UNUTUN

Kullanıcı Merkezli Arabirim çok daha yenilikçi ve kolay anlaşılır Araçlar penceresi sayesinde kontrolün sizde olmasını sağlar. Üstelik sık kullandığınız özelliklere tüm ekranlardan kolayca ulaşabilirsiniz.Size Özel Güvenlik Yenilikçi ara yüzü ve ince ayar özellikleri ile size en uygun güvenlik yapılandırmasını uygulayabilir ve güvenlik ile ilgili tüm olayları tek bir noktadan yönetebilirsiniz.Minimum Kaynak Tüketimi devamlı koruma sağlarken performanstan ödün vermez, üstelik güç tasarrufu modu daha da az kaynak tüketmenizi sağlar. - laptop kullanıcıları ve oyuncular için bire bir.

ÖDÜLLER

AV-Comparatives – ESET proaktif koruma alanında tüm Antivirus üreticilerinden daha fazla AV-Comparatives "Advanced+" ödülü kazandı.

Virus Bulletin – ESET NOD32 Antivirus en fazla Virus Bulletin VB100 Ödülü alan yazılım olurken hiç bir yaygın virüsü kaçırmayarak büyük bir başarıya hak kazandı.

 

Top