[pb_row ][pb_column span="span3"][pb_heading el_title="E-Ticaret" tag="h3" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]E-Ticaret[/pb_heading][pb_image el_title="Image 1" image_file="images/servis_hizmetlerimiz/yazilim_hizmetleri/e-ticaret-yazlm.png" image_alt="E-Ticaret Yazılımı" image_size="medium" link_type="no_link" image_container_style="no-styling" image_alignment="inherit" appearing_animation="0" ][/pb_image][pb_qrcode el_title="QR Code PB" qr_content="http://istanbulbilgisayartamircisi.com/yazılım-hizmetleri/e-ticaret-yazilimi" qr_alt="E-Ticaret Yazılımı" qr_container_style="no-styling" qr_alignment="inherit" qrcode_sizes="250" appearing_animation="0" ][/pb_qrcode][/pb_column][pb_column span="span9"][pb_heading el_title="Sizde internet dünyasında bir E Ticaret kapısı açın" tag="h1" text_align="center" font="custom" font_face_type="google fonts" font_face_value="Oswald" font_style="bold" color="#000000" border_bottom_style="solid" border_bottom_color="#000000" appearing_animation="0" ]Sizde internet dünyasında bir E Ticaret kapısı açın[/pb_heading][pb_text el_title="Text 1" width_unit="%" enable_dropcap="no" appearing_animation="0" ]

Bir E Ticaret sitesi açmayı düşünüyorsunuz, Google Arama Motoru'na gidip arama alanına E Ticaret, E Ticaret yazılımı, E Ticaret sitesi v.b anahtar kelimeleri girdiniz ve karşınıza onlarca sonuç çıktı.

Her girmiş olduğunuz web sitesinde E Ticaret sistemlerini anlatan onlarca yazı. Şu entegrasyon var, bu entegrasyon var, şunu böyle yapıyoruz, bunu şöyle yapıyoruz v.s.. Ve kafanız allak bullak..

Biz İstanbul bilgisayar tamircisi olarak bir veya birden fazla ürün ve hizmetin internet üzerinden satışını yapmak isteyen işletmeler için E Ticaret Sitesi hazırlıyoruz. Bir-ticaret sitesinde öncelikli olması gereken tüm yazılımlar e-eticaret paketlerimizde mevcuttur.

Sistem Nasıl Çalışır?

Potansiyel bir müşteri satın almayı düşündüğü ürünü, hizmeti bir arama motoru yardımı ile veya daha önceden ziyaret etmiş olduğu bir E Ticaret sitesine giriş yaparak bulur. Müşteri ürünün özelliklerini, fiyatını, taksit ve kargo seçeneklerini, arıza, iade, garanti prosedürünü inceler. Eğer incelemiş olduğu ürünün satın almayı düşündüğü ürün olduğuna kara verirse ve E Ticaret sitesindeki kriterler kendisi için yeterli ise alışverişini tamamlamak için gerekli adımlar ile alışverişine devam eder. 

Müşteri ürünü satın almak için kendisinden istenilen bilgileri eksiksiz olarak girdikten sonra ürünü birkaç dakika içerisinde satın alır. Satın almış olduğu ürün kargo ile birkaç gün içerisinde ( bu süreç firmalara göre değişkenlik göstermektedir) kendisine teslim edilir. Bir E Ticaret sitesinin firma sahibine kazandırdığı birçok avantaj vardır.

Fiyat Politikası

Bir E Ticaret web sitesine sahip olmanın en büyük avantajı, düşük maliyet ile yüksek adetlerde satışlar yapmaktır. Bir örnek vermek gerekirse büyük bir alışveriş mağazası açmayı düşünüyorsunuz. Her mağaza sahibinin istediği gibi yüksek miktarlarda ürün satmayı hedefliyorsunuz. Ancak yapacağınız satışın getirisine oran açacağınız mağazanın konumu, büyüklüğü, çalışacak personel sayısı gibi birçok etkene bağlıdır. 

Ama E Ticaret sitelerinde böyle bir kaygı yoktur. Bir E Ticaret sitesinin maliyeti ortalama olarak belli fiyat aralıklarındadır. Yıllık ödemelerde hemen hemen tahmin edilebilir. E Ticaret siteleri için elektrik, su, çok sayıda personel, yüksek miktarlarda kira v.b gibi küfletler getirmemektedir. 

Ayrıca bu durum müşteriler içinde büyük bir avantajdır. Çünkü çok fazla bir maliyet gerektirmeyen E Ticaret sitelerinde satışı yapılan ürün ve hizmetlerin fiyatları mağazalara göre daha düşük oranlardadır. Bu nedenle E Ticaret siteleri gün geçtikçe hızla çoğalmakta ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. 

"Sizde internet dünyasında bir E Ticaret kapısı açın." Bize Ulaşın 0 212 222 67 67

SSL - Güvenlik

E Ticaret sitelerinin hemen hemen hepsi çeşitli SSL Güvenlik Sertifikaları ile müşterilerini kredi kartı ile yapılan alışverişlerde korumaktadır. 128 Bit şifreleme sistemi ile korunan E Ticaret sitelerinde kredi kart çalınma durumu neredeyse sıfırdır. 128 Bit'lik bir şifreleme sisteminin kırılması için günümüz teknolojisinde 40 bin dolarlık bir yatırım ile 80 bilgisayarın işlem yapması gerekmektedir. Buda şu anda bulunduğumuz teknolojide çokta mümkün olmayan bir durumdur. Böyle bir açık çıksa bile zaten 256 Bitlik şifreleme sistemleri yolda… 

"E Ticaret sitesinin bir diğer avantajı ise mağaza kapasitesinin sınırsız olmasıdır. Şimdi açacağınız bir E Ticaret Web Sitesi ile kendinizi ne kadar çabuk tanıtırsanız gelecekte o denli büyük olursunuz."

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]
Top